Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Panny budou v práci vůdcem, Kozorohy čeká nepříjemná změna

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ačkoli bývá třináctka nešťastným číslem, dnešek se ponese zejména v pozitivním duchu. Může se to však ukázat až mnohem později. Podívejte se, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na středu 13. 10. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu budete přímo nabití energií. Čeká vás také radostná událost a ta ukáže, že jste se v posledních týdnech rozhodli správně. Takové ujištění jste potřebovali. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste trochu zvolnit. Pracujete až příliš a partner vás postrádá doma. Pokud k tomu máte pádný důvod, zkuste otevřenou komunikaci a vysvětlete, proč je momentálně taková situace. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste si ze všeho vzít to dobré, zoufalství vám nepomůže. V práci máte velkou šanci ukázat, co ve vás je a proč vás přijali. Jen pozor na ambiciózního kolegu, mohl by být i z jiného oddělení. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce by vás dnes mohlo čekat velké zklamání, které vám překazí veškeré plány. Ačkoli jste si mysleli, že už je vše na dobré cestě, vesmír vám potřebuje ještě něco ukázat. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud se nenaučíte přemýšlet o penězích, brzy se dostanete do problémů. Vaše myšlení, které jste měli doposud, vám už více neslouží. Pracujte na tom, aby nastala změna. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes budete mít pocit, že je k vám nadřízený skutečně nespravedlivý. Zamyslete se, zda se jeho hodnocení zakládá na pravdě či nikoli. Pokud ano, změňte to. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, kteří hledají novou práci, budou mít dnes opravdu štěstí. Přijde vám hned několik nabídek, ze kterých budete nadšeně vybírat. Dejte v tomto na svou vnitřní intuici. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete v práci skutečným vůdcem. Přijměte stav, jaký je teď, a silou netlačte na to, aby nastala změna. Potřebujete začít akceptovat, že jsou teď věci tak, jak jsou. V galerii najdete středeční tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dostaňte do svého života lehkost, a to zejména v oblasti financí. Myslíte stále jen na nedostatek, právě proto k vám peníze nepřicházejí. Nedělejte nic "na sílu". V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ještě vás čeká několik zkušeností, než dosáhnete svých vysněných cílů. Potřebujete neustále zvyšovat laťku, a to zejména v pracovní oblasti. Povede to k hlubokému uvědomění. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ve středu zjistíte, že jste některé věci brali až příliš na lehkou váhu. Vesmír vám opět ukáže, na kolik je potřeba vaše snažení a aktivní přístup. Zejména v pracovní oblasti vás čeká změna. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Mějte se na pozoru, dnes půjde opravdu o hodně! Ať už vás čekají změny v rodinném životě nebo pracovním, nic nezůstane na svém místě. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články