Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Lvy přepadne tíživá nostalgie, Panny čeká po dlouhé době příjemný večer

Horoskop na dnešní den středu 6. října: Panny čeká po dlouhé době příjemný večer
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co nás čeká během novoluní ve znamení Vah! Přinese mnoho dobrého, ale i některé konce. Co čeká právě vás ve středu 6. 10. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věci se začnou trochu komplikovat. Není však nic, co byste dnes nevyřešili. Zachovejte si klidnou hlavu, emotivní jednání nikomu neprospěje. Naopak si tím můžete uškodit. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dbejte dnes v práci na pravidla a nesnažte se nic obejít! Přišlo by vás to draho. Ti, kteří své úsilí v posledních dnech vložili do pracovních záležitostí, zaznamenají velký úspěch. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neumíte říkat ne, a proto jste v situaci, jako je tahle. Dbejte na své pocity a přemýšlejte, když je vám něco nepříjemné. Každému vyhovět nemusíte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hádka s partnerem na sebe nenechá dlouho čekat. Vaše názory se liší v zásadních věcech a nejste schopni o nich komunikovat. Pozor si dejte také na oblast financí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezadaní Blíženci mají dnes šanci, že potkají velkou lásku. Někdo, o koho už dlouho usilujete, si vašich citů konečně všimne! Záleží jen na vás, jestli do toho půjdete. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vy, kteří máte děti již ve škole, budete řešit problémy s učením. Snažte se dětem vysvětlit, že i látku, která je nebaví, se potřebují naučit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přepadne vás tíživá nostalgie. Věci, které se již nedají vrátit zpátky, vám budou chybět. Nezapomeňte se koukat dopředu a nechat za sebou to, co vám již více neslouží. V galerii najdete tip na středu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

S partnerem zažijete po dlouhé době opravdu příjemný večer. Konečně vám dojde, že není dalších důvodů, proč se zbytečně hádat. Užívejte každého dne. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ušetřete si nepříjemnosti a neřešte dnes nic, co není nezbytně nutné. Nebudete mít ty nejlepší vyjednávací schopnosti, abyste si dokázali obhájit svůj záměr. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V práci vám nikdo žádné úlevy neposkytne, na to byste si už měli zvyknout. Přestaňte si hrát na oběť celé situace a naopak ji vezměte pevně do svých rukou. V galerii najdete váš dnešní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Občas si ani neuvědomujete, co řeknete a jak sobecky jednáte. Pokud nezměníte svůj přístup k partnerovi a širšímu okolí, nakonec zůstanete sami. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Krok za krokem se blížíte přesně tam, kde jste celou dobu chtěli být. Nepokazte si to teď tím, že něco předčasně vzdáte. Hvězdy při vás teď skutečně stojí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články