Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Lvi zažijí příval lásky, Kozorohové udělají fatální chybu

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Horoskop na středu 22. 6. 2021 je tady! Čekají nás změny v pracovních vztazích, velmi silně se projeví energie úspěchu. Znamení tak budou volit mnohdy složitější cestu, avšak s větším cílem. Co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Váš rozpor vzniká ve chvíli, kdy si myslíte, že přece jen chcete od života až příliš. Chcete být průměrní, abyste vyhověli standardům, nebo chcete žít svůj sen? Váš středeční tip najdete v galerii.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si dnes pozor na krádeže! Své osobní věci byste měli střežit opravdu pečlivě, jinak hrozí, že o ně přijdete. Zejména v autobuse. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás velký profesní úspěch! Usilovali jste o to tak dlouho, že si to teď určitě nezapomeňte užít. Další dny by měly patřit odpočinku. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Skoro to vypadá, že jste někde vypili elixír mládí. Z vás ta energie jen srší! To by mohlo zaujmout protějšek, který vás už dlouho láká. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vypadá to, že před něčím utíkáte. Ať už před tajemstvím nebo svým vlastním rozhodnutím. Přemýšlejte o tom, jestli tento stres můžete nějak vyřešit. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud sháníte dlouhodobě práci, dnes se na vás usměje štěstí. Buďte však otevřeni i takovým nabídkám, které se vám na první pohled nemusí zdát. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vás dnes čeká příval lásky, na který snad nejste ani připraveni. Pro zadané to znamená vyřešení dlouhodobého konfliktu, pro nezadané novou známost. V galerii najdete váš středeční tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes prožijete poklidný den, i v práci se konečně vše urovná. Dokonce by vám mohl šéf svěřit velký úkol, o který jste stáli. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes budete mít úspěch v úředních věcech. Pokud čekáte dopis od soudu nebo z úřadu, mohl by být ve váš prospěch. V galerii najdete, co dalšího vás dnes nemine.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Potřeba dovolené bude u vás dnes ještě o něco intenzivnější. Zkuste se podívat na nabídky last minute. Mohli byste tam objevit skutečný poklad! V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes to s vámi bude těžké. Náladu budete mít na bodu mrazu a nic vám nebude dost dobré. Poslední dobou je to u vás často, zarazte to. V galerii najdete váš tip pro dnešek.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Konflikt s rodinou na sebe nenechá dlouho čekat. Tentokrát to však bude vaše vina. Vaše jednání bude mít následky, které budete muset dnes řešit. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Související články

Další články