Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na středu: Kozorohové stále cítí závist, Střelci uvažují o dětech

Horoskop na dnešní den středu 28. dubna: Kozorozi stále cítí závist
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve středu 28. 4. 2021 ještě stále doznívají účinky růžového superúplňku. Pokud sami v sobě pociťujete tlak a nekomfort, je to tak vinou především postavení Měsíce. Už brzy tahle bublina praskne a znamením zvěrokruhu se nabídne velká transformace. Pojďte se s námi podívat, co si pro vás hvězdy na dnešek přichystaly.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vypadá to, že ve svém životě nacházíte znovu balanc a vše se urovnává. Včerejší úplněk u vás způsobil absolutní bouři v nastavení mysli a vydáváte se nyní úplně jiným směrem. V galerii se podívejte, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Obrňte se dnes trpělivostí a dbejte na to, abyste se nepřetěžovali. Úplněk doznívá úplně u všech, stále můžete pociťovat nervozitu a mírnou únavu. V partnerském vztahu dnes zavládne klid a harmonie. Dnešní tip najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dejte si dnes pozor, abyste nepracovali dlouho do noci. Druhý den byste měli velký problém vše zvládnout a chyběla by vám potřebná energie. Zdraví je vždy to první, na co byste měli myslet. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V práci vás čeká náročný úkol, vypadá to však, že ho hravě zvládnete. Jděte svému štěstí naproti a nebojte si říct o to, po čem toužíte. Štěstí přeje především těm, kteří se mu nebojí jít vstříc. V galerii najdete dnešní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dejte dnes prostor svým emocím a nebojte se je na rovinu vyjádřit. V práci se vám povede dokončit dlouhodobý úkol, díky čemuž se vám hodně uleví. V rodině si dejte pozor na zbytečné neshody. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vás poslední dobou trochu zrazují, skoro to vypadá, že máte pocit, jako by bylo vše absolutně špatně. Nebojte se, brzy začne svítat na lepší časy! Pokud je vaším záměrem vybudování firmy, máte ideální podmínky. V galerii najdete středeční tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte si pozor na nepříjemného šéfa, dnes vám dá opravdu zabrat. Ačkoli máte občas pocit, že je ta práce k ničemu, momentálně vám hvězdy ve změně zaměstnání nepřejí. Vydržte, vše má svůj čas. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V lásce vás čeká bouře! Konečně se vyřeší dlouhodobý problém. Vaše nedávné koketování s nevěrou přijde znovu na přetřes; někdo, komu jste kdysi zamotali hlavu, bude chtít navázat tam, kde to skončilo. Ale vážně tohle chcete? V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes budete mít sklon soudit lidi podle vzhledu, mohlo by se vám to však krutě vymstít. Často nebýváte povrchní, ale dnes ve vás bude ten malý čertík skákat až do výšky. Zkuste ho ukočírovat. V galerii najdete, na co dalšího se můžete dnes těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tedy, Štíři, tady z toho kouká pořádná erotika! Popusťte dnes uzdu své fantazii a pořádně si to užijte. Klidně dnes využijte odvahu k tomu, abyste zkusili, co vás vždy lákalo. Bude to stát za to. V galerii najdete dnešní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Bezdětní Střelci budou ve středu uvažovat o tom, že by už si přáli své vlastní děti. Vypadá to, že život, který jste doposud žili, už vám nestačí a že chcete od života víc. Nebojte se přát si všechno, cokoli! Vesmír ví. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tady je znát, že s vámi pořád cloumá nějaká závist. Někdo ve vašem okolí se má lépe než vy, což těžko nesete. Neděláte však nic pro to, abyste se také měli lépe. Zkuste se soustředit na sebe a svou rodinu, ostatní nehodnoťte. V galerii najdete středeční tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy