Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na středu: Býkům se zadaří v lásce, Kozorohové opraví vztah

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Dnešek přináší velké dobro! Na co sáhnete, to se vám podaří. Vše plyne v nejlepší možné energii vesmíru, která vás už teď inspiruje a drží v touze po úspěchu. Využijte tohoto magického dne a pusťte se do věcí, kterých jste se dříve báli. Co čeká ve středu 17. 8. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Začínáte konečně žít! Máte znovu energii dělat spontánní rozhodnutí, bavit se, smát se a trávit čas v přírodě s přáteli. To je změna oproti dnům, kdy jste byli jen zavření doma. Vesmír vám dává příležitost. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Někdy je v životě třeba zabrat a vydržet chvilkové nepohodlí, abyste se už brzy mohli radovat z nového. Zejména v pracovní oblasti jste teď za hvězdy a máte příležitost dokázat velké věci. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte si ve svých věcech větší pořádek. Máte plnou hlavu starostí a termínů a nezbývá vám čas na zábavu. Na co chcete vydělávat peníze stále dokola, když si je vlastně neužíváte? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce se vám bude neuvěřitelně dařit! Ať už chcete urovnat neshody se svým partnerem, pozvat na rande nový objev nebo si trošku jen užít, uvidíte, že už brzy potkáte někoho, kdo vám naprosto vyrazí dech. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Naskytne se vám perfektní příležitost, jak vycestovat! Už brzy zjistíte, že vám zážitky dodávají potřebnou energii, která už vám dlouho chyběla. Partner bude z této změny nadšený! V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno dopadne naprosto skvěle, uvidíte. Dejte na svůj vnitřní hlas. Pokud cítíte, že je něco to pravé ořechové právě pro vás, nenechte se odradit a běžte do toho. Čeká vás báječná zkušenost! V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdy musíte dát věcem prostor, aby se děly. Neházejte hned flintu do žita, když něco nejde podle vašich představ. Dělejte ty věci, které jsou vám příjemné. Jedině tak získáte znovu chuť do života. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zvládnete to! Ačkoli vám to teď připadá naprosto nemožné, uvidíte, že k vám přijde perfektní příležitost, o které se vám ani nesnilo. Využijte ji na maximum a nenechte druhé, aby vás podceňovali. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebuďte lakomí! Co dáte, to se vám vrátí. Věřte v lehkost života a věřte vesmíru, že vám dává dost šancí zazářit. Teď přichází jedno z vašich nejlepších období! A bude to stát rozhodně za to. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Uvidíte, že se s partnerem nakonec domluvíte. Pokud se oprostíte od zbytečných důvodů, proč něco nejde, snadno vás napadne kreativní řešení. Přichází cenný čas, jak zvládnout nemožné! V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Najednou začíná být vše růžové, že? Pokud uvěříte, že můžete v životě dosáhnout velkého dobra, nakonec skutečně uvidíte změny ve vašem životě, na které už dlouho čekáte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Máte šanci opravit, co nefunguje, a to zejména v mezilidských vztazích. Ať máte spory na pracovním poli nebo se chystáte urovnat hádky doma, dnes máte velkou naději, že to klapne. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy