Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na středu: Býci upřednostní kvalitu před kvantitou, Rakům pomůže intuice

žena, móda, portrét
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Na koho hvězdy ve středu 13. 4. 2022 rozhodně nezapomněly a dopřejí mu pořádnou dávku štěstí? Podívejte se, kdo se má určitě na co těšit, kdo by měl zrekapitulovat uběhlých čtvrt roku a kdo bude mít tentokrát namále v práci. Budete to právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud svou práci tentokrát zvládnete s předstihem, budete mít příležitost soustředit se na čas se svými blízkými. Chybí vám rodina i přátelé, udělejte si na ně ve svém nabitém dni místo. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zvládáte vše na jedničku, buďte pyšní! Nezapomínejte však, že se nikomu nemusíte zpovídat a každý další krok je jen odrazem vaší mysli. Čemu věříte, tím se stáváte. Roste to, čemu věnujete pozornost. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte příležitost ukázat, co se ve vás skrývá, a tak ji chytněte za pačesy a běžte do toho! Když si přestanete pořád na něco hrát, zjistíte, že se vám žije najednou tak lehce… V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dbejte na kvalitu, nikoli kvantitu. A to nahromaděných věcí u vás doma, ale i partnerských vztahů. Právě dnes byste totiž mohli poznat někoho, kdo vám změní život od úplného základu. V galerii najdete, na co se zaměřit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budovat vztahy pro vás bude daleko důležitější než se soustředit na svou kariéru. Některé neúspěchy ve vás vyvolaly hořkou pachuť, kterou teď zkrátka nemůžete strávit. Nebojte se, brzy se to přežene. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Neválčete se svými vnitřními pocity, stejně se dříve nebo později přihlásí o pozornost. Naopak naslouchejte své intuici a dejte na ni. Nikdy nelže a ví daleko víc než vy teď. V galerii najdete, z čeho se budete těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

První čtvrtina roku je za námi, a tak přichází možná čas na malé hodnocení. Daří se vám tak, jak jste si přáli? Zvládli jste úkoly, které jste si stanovili? Neztrácejte čas. Nový diář by vám mohl pomoci. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neztrácejte čas, není prostor na chyby. Váš nadřízený vás sleduje jako ostříž a čeká, zda si vysněné povýšení opravdu zasloužíte. Ukažte tedy, že je jako stvořené pro vás! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vypadá to na krásnou výhru! Věc, kterou si tolik přejete, získáte jako náhodou v soutěži, na kterou jste úplně zapomněli. Zbudou vám tak peníze do domácnosti. Můžete opravit, co vás tíží. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Otevřte se novým možnostem a ony přijdou. Jedině svou myslí můžete změnit svůj svět. Protože vše, co jste kdy chtěli, je osoba, kterou se právě teď stáváte. V galerii najdete, na co se dnes připravit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes vám bude stačit jen pár hodin spánku, jak se těšíte. Vypadá to, že jste se konečně odhodlali pustit se do dobrodružství, o kterém stále mluvíte. A může to být nová firma nebo jen víkend v přírodě. V galerii najdete, v čem vám to pomůže.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dojímejte se, vzpomínejte. Připomeňte si, kam jste se posunuli za dobu, kterou jste věnovali svému rozvoji. Možná se vám zdá, že stále stojíte na místě, ale není to ani trochu pravda. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy