Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na středu: Býci budou sobečtí, Štíry čeká nepříjemný rozhovor

Pokud chcete dosáhnout kariérního růstu musíte samozřejmě být profesně velmi schopní v odvětví, ve kterém pracujete. Mimo jiné jsou ale důležité rysy vaší osobnosti, to, jak se budete prezentovat a jak budete spolupracovat s okolím.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na středu 21. 7. 2021! Už víte, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co vás dnes rozhodně nemine? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes se snažte udělat dobrý skutek! Budete k tomu mít perfektní příležitost. Pozor si dejte na organizaci vašich pracovních povinností. Máte v nich zmatek. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vám dnes přejí především v pracovní oblasti. Pokud se chystáte na důležité kroky, je vhodný čas je udělat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dbejte na pohyb ještě více než dosud. Díky chladnějšímu počasí vás konečně opustí únava a budete mít dvakrát tolik energie. Zkuste večerní běh. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Buďte dnes trochu sobečtí. Ačkoli to většinou není váš styl, dnes se vám to bude hodit. A to nejen v partnerských vztazích, ale i v těch pracovních. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Řekněte nahlas, co si myslíte. Dnes budete mít skutečně dobrý úsudek a vaši kolegové na vás dají. To polichotí vašemu egu. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nejvyšší čas naplánovat letní dovolenou! Přestaňte se vymlouvat, že nemáte čas, a ujasněte si s partnerem, kdy si užijete chvíle jen pro sebe. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čeká vás několikadenní cesta, při které zažijete skvělé dobrodružství! Nezapomeňte si zabalit vše potřebné a klidně si udělejte seznam několik dní dopředu. V galerii najdete dnešní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

V minulých dnech jste řešili vážné partnerské problémy, které vám nedávaly spát. V těchto dnech se vše v dobré obrátí a konečně najdete vytoužený klid. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte potřebný čas a energii renovaci vaší domácnosti. Už dlouho uvažujete o tom, že potřebujete změnu. Čisté prostředí vyčistí vaši mysl. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neberte si k srdci kritiku těch, ke kterým byste si nepřišli pro radu. Dnes budete čelit velmi nepříjemnému rozhovoru, ze kterého však s pokorou vyjdete jako vítěz. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věřte dnes své intuici. Pokud tak učiníte, vše bude v nejlepším pořádku. Dařit se vám bude zejména ve finančních záležitostech. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zkuste se dnes napojit zpátky na své duchovní já. Pomůže vám k tomu meditace a hluboká vizualizace. Přesně si stanovte, kam chcete v blízkých dnech dojít. V galerii najdete středeční tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy