Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na středu: Blížencům hrozí prokrastinace, Váhy zláká pracovní nabídka

zamyšlená žena, bruneta
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V čem vám hvězdy pomohou právě ve středu 11. 5. 2021? Rozhodnutí, která dnes uděláte, ovlivní celý váš následující život. Pokud se rozhodnete správně, čeká vás nesmírná hojnost, která předčí vaše očekávání. Teď se ještě nesmíte vzdát!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu vás čeká podpis důležitého dokumentu, který vám v následujících letech významně pomůže ke splnění vašich snů. Radujte se a oslavujte! Buďte vděční. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neotálejte s plněním úkolů, tím byste si vše jen udělali těžší. Možná nepůjdou věci tak úplně podle plánu, to však ještě neznamená, že se z toho nemůžete poučit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V posledních dnech vám v životě chybí smích. Soustředíte se jen na plný diář, který vám připomíná jednu povinnost za druhou. K čemu jsou vám vydělané peníze, když je nemáte kdy utratit? V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Udělejte si pořádek ve skříních, ať víte, jaké oblečení už doma máte, a nemusíte ho na léto kupovat. V následujících dnech byste měli přemýšlet o svých financích. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Sedněte si dnes k práci včas a nemarněte cenné chvíle s kolegy u kávovarů. Zrovna dnes to nebude dobrý nápad. Naopak se od vás očekává, že zadanou práci odevzdáte ještě dnes. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pořízení zvířete se zdá být u vás doma hlavním tématem, sami však víte, že ta pravá chvíle teprve nastane. Vysvětlete členům domácnosti, že se s tím pojí i povinnosti, které momentálně nemáte šanci zvládnout. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pozor, ať vám vaše tělo nevypoví službu dřív, než si uvědomíte, že byste měli také odpočívat. Situace vám dovoluje zpomalit a nehnat tak zběsile kupředu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nastavte si systém tak, jak vám bude vyhovovat. Vaše možnosti jsou téměř neomezené! Pusťte do svého života trochu radosti a spontánnosti a věci se nakonec možná vyřeší samy. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pracovní nabídka, která před vás dnes bude položena, bude vaší vysněnou, ačkoli to možná na první pohled nebude evidentní. Přijměte hojnost, kterou vám vesmír nabízí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rozlučte se s tím, co už do vašeho života nepatří, a dejte tak prostor novému. Tvrdá dřina se vám vyplatí, už brzy budete sbírat zasloužené ovoce. Život vám nabízí novou šanci. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nepomlouvejte ty, kteří žijí jiným životem, než jste zvyklí. Vaše velkorysost by vám dnes u druhých mohla otevřít dveře, také myslete na to, že na světě nejste jediní. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neprohloupíte, pokud si vezmete během týdne alespoň den volna, který proválíte bez zvedání telefonu, prohlížení sociálních sítí… Jen s oblíbeným filmem. Vyčistit si hlavu je jedna z možností. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy