Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Blíženci pojedou na další dovolenou, Kozorozi ohrožují svůj vztah

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na středu 8. 9. 2021! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co dnes nikoho nemine. Jaký vás dnes čeká den?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu počítejte s tím, že v práci nastane zmatek. Zřejmě váš kolega zapomněl splnit důležitý úkol a teď padne všechna práce na vás. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes vás bude někdo neuvěřitelně vytáčet. Zachovejte klid a profesionalitu. Lehce byste mohli přijít o důležitou pracovní zakázku. V partnerském vztahu bude vládnout harmonie. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepřijímejte zodpovědnost za druhé a stůjte si za svým názorem. Pokud vás dnes někdo bude manipulovat a stavět vás do nekomfortní situace, postavte se sami za sebe. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud do svého režimu plánujete zavést více sportu, dnešek je váš den. Požádejte někoho ze svých přátel, aby s vámi zavedl rutinu pravidelné aktivity. Hned vám to půjde lépe! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.



Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vypadá to, že máte během podzimu v plánu ještě jednu dovolenou. Pečlivě sledujte internet, objevíte tam skvělou nabídku! Nezadaní Blíženci mají šanci potkat novou známost. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Naučte se nechat životu prostor, aby vám nabídl to nejlepší. Může se to lišit od toho, co si momentálně přejete a na čem tak usilovně lpíte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokuste se svoji práci lépe zorganizovat, bude to pro vás velký přínos. Velká svoboda, kterou jste získali ve své pracovní činnosti, se musí brát zodpovědně. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Láska umí být i velmi nestálá! Nebuďte překvapeni, pokud najednou zjistíte, že váš partner není tak dokonalý, jak si celou dobu myslíte. Nemusí to váš vztah ohrozit! V galerii najdete, na co se máte dnes připravit.



Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud uvažujete o změně bydlení, vypadá to, že momentálně pro vás není vhodný čas. Něco perfektního se najde, jen musíte zhodnotit vaše finanční možnosti. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezadaní Štíři mají dnes velkou šanci, že potkají tajemného neznámého či neznámou! Mějte oči otevřené a buďte připraveni na zázrak. Už brzy přijde! V galerii najdete váš tip na středu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neváhejte si přát víc. Stále máte pocit, že si to nemůžete dovolit. Jak můžete chtít po hvězdách, aby vám dopřály, když máte stále pocit, že si to nezasloužíte? V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odložte chvíli sociální sítě a věnujte se svému partnerovi. Dnes si dejte pozor také na plnění svých slibů. Mohli byste někoho vážně zklamat. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články