Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Blíženci budou mít práce až nad hlavu, Střelci se postaví své rodině

Horoskop na dnešní den středu 17. listopadu: Střelci se postaví své rodině
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na sváteční den a co vás rozhodně nemine. Jaká bude středa 17. 11. 2021? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se, že byste na něco důležitého zapomněli a dovolte si chvíli odpočívat. Vaše tělo už zoufale potřebuje vypnout a trochu se uklidnit. Dnes není nic, co by do zítra nepočkalo. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Očekávejte návštěvu, kterou jste rozhodně nezvali. Budete mít problém s tím, jak se k vám chovají ostatní a budete si to dávat za vinu. Ostatní by vám mohli vyčíst vaši naivitu. V galerii najdete váš tip na středu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přestaňte se vymlouvat a začněte jednat. Pokud ke konci roku nezaberete, nemůžete očekávat, že vaše sny se splní. Hvězdy přejí tentokrát jen těm, kteří se ani přes nezdary nevzdají. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes budete vážně náruživí! Ať už si to užijete s partnerem anebo sami se sebou, rozhodně to bude stát za to. Nebojte se vytáhnout erotické hračky, které máte doma poschovávané. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ačkoliv je státní svátek, práce budete mít až nad hlavu. Zkuste si alespoň ráno udělat pomalejší. Snídaně do postele s partnerem je správná volba! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Mějte dnes pro své přátelé pochopení a buďte jim oporou. Už brzy se může stát, že to samé budete potřebovat vy od nich. Pamatovali si, že jste si na ně neudělali čas. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zdá se, že se v posledních dnech nevíte kudy kam. Jediné, čeho se potřebujete držet, je prostor a čas. Dejte věcem šanci, ať se dějí. Vše dobře dopadne. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někteří z vás dnes zažijí, jaké je to mít nespolehlivé kolegy. Ty totiž v práci neudělali práci tak, jak měli, a proto vás i dnes čekají pracovní starosti. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte dnes bezprostřední a užijte si den v obyčejné radosti. Máte toho za sebou až dost, potřebujete načerpat trochu klidu do duše. Brzy by vás dlouhodobý stres mohl na několik dní vyřadit. Středeční tip najdete v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste být dnes doma v klidu a nevyčítejte každému členu rodiny, že zase nic neuklidili. V životě jsou i důležitější věci a dnes vám to bude připomenuto. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes budete v situaci, kdy se musíte zastat svého partnera před vaší rodinou. Do toho se vám sice moct chtít nebude, na druhou stranu si musíte uvědomit, co se od vás očekává. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vydejte se dnes s rodinou na procházku a doma si upečte něco sladkého ke kávě. Je nejlepší čas na to, udělat si doma pohodu a začít s útulnou výzdobou. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články