Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na středu: Blížence čekají konflikty, Kozorohové obdrží zajímavé pozvání

Je ale důležité vědět, jak se s partnerem vést konflikt správně a konstruktivně, aby nedocházelo ke zbytečnému urážení.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na středu 9. 6. 2021. Podívejte se, koho čekají konflikty, kdo bude zápasit sám se sebou a komu přistane na stole další práce. Co dnes čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? A co mají hvězdy připraveno právě pro vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nechte být staré jizvy a neúspěchy. Čeká vás něco mnohem lepšího. Myslíte si, že je vše špatně? Zamyslete se a zjistíte, že jde vše podle plánu. V galerii zjistíte, co dalšího vás ve středu čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jak už se postupně rozvolňují opatření, zlepšuje se vám i celková nálada. Využijte dnešek k příjemné procházce večer a vyčistěte si hlavu. Ještě předtím si dejte v práci pozor na zbytečné konflikty. V galerii najdete, čeho dalšího se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Co se stalo, stalo se. Čas zpátky nevrátíte. Jde o to, abyste se zamysleli a začali už konečně dělat dobré věci. Pořádně zaberte a bude to mít své výsledky. Primárně však zůstaňte sami sebou. V galerii najdete dnešní tip.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Ne vždy má cenu vysvětlovat ostatním vaši pravdu. Žijte tak, aby vám bylo dobře. Podle vašich pravidel. Ve chvíli, kdy se tohle naučíte, budete svobodní. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Každý krok je součástí cesty. Pokud byste některé z nich neudělali, nikdy byste se nedostali tam, kde jste teď. Berte život přirozeně. V rodině si dnes dejte pozor na konflikty! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Probuďte v sobě dnes radost! Zapomínáte vnímat své emoce a soustředit se sami na sebe. Projevuje se to i ve vašem partnerském vztahu, který neprochází nejlepším obdobím. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pracujte na tom, abyste uměli dostatečně ocenit sami sebe. Lvi rodiče budou mít dnes co dělat, aby ukočírovali své ratolesti a nedali prostor jejich drzosti. Nastavte pevná pravidla. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes si pečlivě vybírejte, s kým trávíte svůj čas. Zaměřte se na pohyb a zdravou stravu. V práci budete vybráni pro důležitý úkol. Důvěra vašeho nadřízeného vás velmi potěší. V galerii najdete tip pro dnešní den.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Žádné překážky vás dnes nezastaví. Pusťte se do všeho s odvahou a přijměte zodpovědnost za svůj život. Starosti dnes nechte v práci, užijte si krásný večer. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezapomínejte na svou intuici! Hvězdy dnes upozorňují na vaše kroky. Jdete absolutně mimo sami sebe a podřizujete se ostatním. Mohli byste dojít tam, kde jste nikdy nechtěli být. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Velký pracovní nápor vás žene do postele ještě za světla? Poslouchejte své tělo a neohlížejte se na počasí. Možná máte pocit, že je venku hezky, a tak byste měli být akční. Přijměte fakt, že zkrátka momentálně nejste. V galerii najdete středeční tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes vás budou přátelé zvát na akci, na kterou se vám chtít příliš nebude. Pokud však přemůžete svou pohodlnost, užijete si nádherný večer, na který budete dlouho vzpomínat. Podívejte se v galerii, co vám dnes udělá radost.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy