Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Blížence čeká partnerská výzva, Lvi budou toxičtí

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na středu 4. 8. 2021! Dominantní je dnes energie práce, úspěchu a kariéry. Mnoho znamení zvěrokruhu si dnes uvědomí směr, kterým se chce vydat. Podívejte se, co čeká právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Získáváte zpátky svou životní energii a víru v to, že vše dobře dopadne. Je to přesná zpráva vesmíru, kterou nyní potřebujete vyslat, aby se váš svět vrátil do normálu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud cítíte, že je profesní oblast, kam vás to táhne, neváhejte. Dnes budete mít skutečně dobrý odhad na váš pracovní směr. Poslouchejte svou intuici. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neumíte odpočívat. Situace, kdy si vezmete do ruky knížku nebo jen tak odpočíváte, jsou pro vás úplnou neznámou. Zamyslete se nad tím, jaké je vaše nasazení. V galerii najdete dnešní tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes budete překypovat sebevědomím! Pokud budete naslouchat sami sobě, máte velkou šanci se svými aktivitami zajistit do budoucnosti. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pracujte na tom, abyste dnes přijali partnerskou výzvu, která vám přijde do života. Může se jednat o důležitý životní krok nebo změnu bydlení. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pozor na syndrom vyhoření! Pracujete až příliš a nedbáte na své limity. Pracujte na tom, aby došlo k nápravě a aby vás práce začala znovu bavit. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Potřebujete se naučit milovat sami sebe. Jen potom může přijít do vašeho života znovu láska a nový partnerský vztah. Zatím jste však pro ostatní jen toxičtí. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ačkoli vám šéf dává plnou podporu, neodvádíte svou práci tak, jak byste měli. Prostředí, ve kterém se pohybujete, už pro vás není komfortní. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horké letní dny jsou pro vás přísunem nové energie! Užívejte si každou volnou minutu a nebojte se toho, co přijde na další dny. Vše dopadne dobře. V galerii najdete středeční tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes budete významně pochybovat o okruhu svých přátel. Někdo kolem vás je vysavačem energie, která vám samotným potom chybí. Mějte oči otevřené! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

První srpnový týden je pro vás velkým prozřením. Ačkoli se snažíte, co vám síly stačí, v partnerském vztahu to neklape tak, jak byste si přáli. Nevzdávejte to. V galerii najdete, co vám v této věci pomůže.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Můžete se cítit přesyceni vším, co se ve vašem životě děje. Pokud si najdete prostor i pro sebe a budete respektovat své potřeby, rychle získáte zpět svou životní sílu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články