Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na středu: Berany čekají starosti, Blíženci potkají novou lásku

Horoskop na dnešní den středu 14. července: Berany čekají starosti
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve středu nás čeká mnoho praktických starostí, které se ukáží jako znepříjemnění jinak běžného dne. Dejte si pozor zejména na uzavírání smluv, koupi elektroniky a případné reklamace. Už víte, co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu zažijete naprostý soulad vašich emocí. To už vám dlouho chybí. Jste tak dlouho ve stresu, že už jste zapomněli, jaké to je být v klidu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud vám dnes bude nabídnuta rodinná dovolená, absolutně vás to rozhodí. Svoje plány na léto jste si totiž představovali trochu jinak. Nebojte se říct vše na rovinu. Jak se zachovat? Najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vše se může změnit v jedné minutě. Pokud váš život teď nevypadá tak, jak jste si vysnili, neklesejte na mysli. Bude lépe, jen na tom nepřestávejte pracovat! V galerii najdete, co vám udělá dnes radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jezte více ovoce a zeleniny, smažené není dobrá volba! Poslední dobou váš jídelníček za moc nestojí a projevuje se to na vaší energii. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Kolem vás je úžasná energie lásky. Nezadaní Blíženci již brzy potkají někoho, s kým naváží skutečně hluboké pouto. Mějte oči otevřené. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud dnes budete kupovat jakoukoliv elektroniku, nezapomeňte si pořádně projít recenze. Mohli byste dnes opravdu sáhnout vedle a čekaly by vás akorát problémy. V galerii najdete středeční tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Naučte se vstávat dříve! Válení do pozdního odpoledne vám kýženou hojnost nepřinese. A není to přesně to, po čem už dlouho toužíte? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Naučte se lidem říct do očí to, co jim opravdu potřebujete říct. Neznamená to, abyste byli neslušní. Ale upřímnost je vaše dnešní nejlepší volba. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Život se vám v příštích dnech opravdu změní. Není to však to, o co dlouhodobě usilujete? Stačí, když si to všechno dovolíte. A uvěříte, že je to tu opravdu pro vás! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás konflikt s kolegou! Neshodnete se na pracovních věcech a hádka vyeskaluje až do roviny osobní. To vás rozčílí doběla a dusno na pracovišti bude na světě. Co vám pomůže? Najdete v galerii!

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš partner vám mnoho tají. Věci, o kterých nemluví, aby vás nezatěžoval. Vy jste to však úplně ignorovali a teď vám může hrozit problém. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přejte ostatním jejich úspěch a nikomu nezáviďte. Máte to s karmou už opravdu nahnuté, tak si zbytečně nepřidávejte. V galerii najdete, na co se dnes můžete opravdu těšit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy