Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Denní horoskop na středu: Berany čekají skvělé události, Střelci by se měli vyvarovat lží

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na konec měsíce a na co byste si měli raději dávat pozor. Co čeká ve středu 30. 11. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Začněte dnes žít život, o kterém už dlouho sníte, ale ještě jste k němu nenašli odvahu. Potkáte velmi zajímavý kontakt, případně získáte příležitost, která bude rozhodně stát za to. Pozor ale na partnerské hádky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na hádky se šéfem, které by vás mohly přijít pořádně draho. Možná máte správný názor a je to váš kolega, který se mýlí, pouštět se do této diskuze by ale byl jen boj s větrnými mlýny. Udržte si svůj klid. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Některé malé události ve vašem životě by vás tentokrát mohly přivést na cestu k velkému úspěchu. Věřte koloběhu života a nedovolte druhým, aby sráželi vaše ambice. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ačkoliv to teď vypadá, že byste měli vše vzdát a už se není kam posunout, bude tomu přesně naopak. Vyslechněte si radu svého partnera, ačkoliv vás pravděpodobně zaskočí, že se vrátí z práce se špatnou náladou. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Rozhodnutí, ke kterému jste se dlouho odhodlávali, udělá pravděpodobně někdo za vás. Bude to chtít velkou odvahu, odborníky na slovo vzaté kolem sebe, ale nakonec to dopadne dobře pro vás. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Někdo z vašich blízkých přátel bude dnes žádat vaši radu. Ačkoliv toho samotní máte až nad hlavu, neodoláte pokušení někoho zachránit v nesnázích a zas do toho půjdete zkrátka po hlavě. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dostali jste druhou šanci, tak toho využijte a dovolte sami sobě vyrůst. Dlouho jste přemýšleli, která z vašich životních oblastí si zaslouží změnu, a vesmír vám to ukázal sám. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud si chcete zachovat tvář, zkrátka se přes to přeneste a nerozebírejte to s partnerem zas a znovu. Sami víte, že by to k ničemu nebylo a přineslo by vám to akorát další trápení. Jednou budete hrdí. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Všechna rozhodnutí, která jste do teď udělali, dají najednou smysl. Vzpomeňte si, že jste se vlastně nikdy nespletli. Jen vás vesmír vedl k bodům zlomu jinou cestou. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Některé o své hodnotě nepřesvědčíte, ani to dnes nezkoušejte, bude to zbytečná ztráta energie. Dejte si nohy nahoru, teplou vanu a raději se začtěte do dobré knihy. V galerii najdete, co dalšího vám hvězdy přináší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte svému partnerovi oporou ve chvílích, kdy vás potřebuje nejvíc. Jinak by se také mohlo stát, že skončíte sami uvěznění ve velkých lžích. Vytrvejte a dejte svému životu znovu řád. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pracovní úkol, který vám dá nadřízený, může být pro vás příležitostí, jak povýšit. Touha po změně už se projevuje ve své plné síle, dokážete daleko víc, než si teď vůbec dokážete představit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy