Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na středu: Berany bude vést intuice, Ryby potřebují klidnou mysl

Horoskop na dnešní den středu 26. května: Berany bude vést intuice, Ryby potřebují klidnou mysl
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Energie superúplňku nám dnes do života přináší mnoho dobrého! Překonejte vnitřní rozpor a pusťte se do všeho s odvahou, která je vám vlastní. Podívejte se, co si pro vás hvězdy na středu 26. 5. 2021 připravily a co vás dnes nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vytrvejte ve své energii, nadcházející superúplněk vám dá zabrat! Do popředí se dostávají staré rány, které potřebujete zpracovat, aby se ve vás otevřely brány lásky. Žijte přítomný okamžik. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše nedokončené úkoly budete před sebou valit jako obrovskou zátěž. Pusťte se do všeho a odbavte to, co vyřídit momentálně můžete. Uklidní vám to mysl a dovolí prožívat věci, které potřebujete. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neklesejte na mysli, vše půjde jako po másle. Možná to teď tak nevypadá a vám se zdá, že každý váš krok je jen opakující se chybou, ale nebojte. Vesmír má svůj cíl a ví přesně, kam vás vede. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Užívejte si každý den, protože vždy je něco, co je úžasné! Pokud budete vidět svět optimisticky, bude se vám dařit. Příležitosti k vám budou přicházet. Pokud se však utápíte ve špatné náladě, pak ji znovu dokola přitahujete. Dnešní tip najdete v galerii.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci, koukejte už s tou láskou pořádně zatočit! Nemá cenu se neustále trápit a přemítat, co jste měli udělat lépe. Pokud jde o nepřekonatelný problém, sbalte si kufry a běžte. Život je krátký. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tady to vypadá na velký konflikt. Někomu jste zalhali a karma odvedla práci za vás. Co jste si zaseli, to sklidíte. Co k tomu říci. Snad jen to, že vám můžeme držet palce, abyste tohle ustáli s čistou hlavou. V galerii najdete, na co dalšího si dnes dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvy čeká dnes překvapení! Může se jednat o drobnost, ale i o něco nepříjemného, co vám kompletně změní život. Pokud víte, že je ve vašem životě něco nestabilní, možná ta bublina kolem vás skutečně praskne. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes vám hvězdy přejí v tom, abyste si pevně ukotvili místo ve svém životě. Soustřeďte se na to, co je pro vás důležité, a podle toho jednejte. Neblokujte si hlavu zbytečnostmi. Potřebujete prostor. V galerii najdete, jaké novinky vás dnes čekají.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy hvězdy varují před neuváženým rozhodnutím. Pokud na něco tlačíte, zapomínáte se koukat kolem sebe, zda jde skutečně o dobrou věc. Zda nečiníte kroky, které vás vedou úplně jinam. Nechte věci plynout. V galerii najdete, čeho dalšího se dnes vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes čerpejte energii ze superúplňku, dá vám možnost se rozhodnout správně v partnerském vztahu. Buď čelíte myšlence na ukončení vztahu, nebo na jeho posunutí dále. Intuice, Štíři, ta vám pomůže. V galerii najdete, na co dalšího se dnes zaměřit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům hvězdy přejí, prožíváte skutečně úžasné období. Nekoukejte na to, co tvrdí ostatní, váš život je takový, jaký si ho uděláte. A vy za tu dobu už moc dobře víte, co skutečně chcete a po čem toužíte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budete opravdu dobrým rádcem pro každého, kdo se na vás obrátí. Zachovejte si v srdci velkorysost a vyřešte vše, co vás v životě zdržuje. Už teď jste mnohem úspěšnější, než si sami o sobě vůbec myslíte. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy