Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na středu: Berani vyřeší finanční potíže, na Raky se valí pracovní úkoly

Zaměřte se proto na správnou organizaci svého pracovního času a vytvořrní jistého plánu, podle kterého budete postupovat.
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na den po Dušičkách, kterým je středa 3. 11. 2021! Kdo bude řešit problémy, koho zavalí práce a kdo utuží svůj partnerský vztah? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud dnes doma uspořádáte setkání přátel, budete s ranním probuzením hořce litovat. Nepořádek, který po takovém mejdanu zůstane, budete uklízet ještě dlouho. Klidný večer je lepší volba. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vyhněte se lži, dnes by vám opravdu neprošla. I partner vůči vám dnes bude mít podezření, které možná ještě nevysloví nahlas. Vážně nemáte co skrývat? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Finanční potíže by se mohly u některých z vás dnes vyřešit novou nabídkou práce. Ačkoliv budete dlouho zvažovat, zdali ji přijmout, uvažovat o ní budete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Některé z vašich chyb by se dnes mohly prozradit. Vaše neopatrnost zapříčiní, že ti, kdo se neměli nic dozvědět, se dozvědí všechno. Čelit tomu, co jste způsobili, je dobrý způsob, jak se posunout dál. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci se vám zalíbí kolega, který už po vás dlouho hází očima. Ačkoliv se vždy řídíte heslem, že co je v domě, není pro mě, tentokrát bude vaše touha silnější. Očekávejte velké dobrodružství! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Práce se na vás dnes navalí tak, že půjdete domů z kanceláře až pozdě večer. Váš partner by vám místo podpory mohl vyčíst, že pracujete až příliš. Otevřeně komunikujte o tom, jak to teď v práci máte. V galerii najdete váš tip na středu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Očekáváte pomoc od druhých, ale sami tu pro ně nejste. Co dáte, to se vám vrátí. Pokud se budete soustředit pouze na sebe, zůstanete i na vaše problémy sami. V galerii najdete, co dalšího dnes můžete očekávat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vztahy s rodinou dnes budou opravdu důležité. Zjistíte, že to není jen fráze a lidi kolem vás jsou důležití. Z práce tak možná konečně někdy půjdete domů dříve. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Volné odpoledne využijte k procházce v přírodě nebo velkému nákupu potravin. Měli byste začít konečně vařit, ať vás neustále objednávané jídlo nezruinuje. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nadcházející novoluní bude pro vás znamenat velký přerod. Právě vy máte šanci nechat minulé křivdy za sebou a posunout se v životě o velký kus kupředu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Práci si začněte lépe organizovat. Dnes by vás mohly překvapit úkoly, na které jste zapomněli a dlouhodobě je neřešili. Pozor si dnes dejte zejména na vaše zdraví a pití alkoholu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud k vám dnes do práce přijde nový kolega, budete pro něj velkým pomocníkem. Vzpomeňte si, jaké byly vaše začátky a jak jste byli vděční za každé vstřícné gesto. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články