Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na středu: Berani najdou svůj střed, pro Panny přichází vhodný čas

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na středu 10. 8. 2022? Někteří se budou striktně držet plánů, které si nastavili, druzí do toho ale pořádně šlápnou! Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve středu si nenechte mluvit do vašich plánů od těch lidí, kteří ani zdaleka nejsou tam, kde byste si přáli být právě vy. Inspirujte se od těch, kteří vás převyšují, to je cesta. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Sportem ku zdraví! A u vás dnes dvojnásob. Léto ve vás probudilo chuť na alkohol, všemožné laskominy a velké hostiny, už na podzim byste ale bědovali. Tak se do toho pusťte ještě teď, ať se konečně cítíte líp! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Najděte svůj střed a toho se držte, teď to totiž spíš vypadá, že lítáte od jednoho k druhému a nic vám není dost. Někdy ten život zaslouží trochu lásky, pozornosti a… volnosti. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ten nápad, který se vám postupně rodí v hlavě, je zkrátka skvělý! Nebojte se a pusťte se do něj. Ačkoliv ze začátku to nebude lehká cesta, už brzy uvidíte výsledky. Čeká vás nesmírné štěstí. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nenechávejte dnes věci náhodě a pečlivě si zkontrolujte, že jste na nic nezapomněli. Nakládáte si toho tolik, že je někdy až s podivem, že vůbec dokážete splnit všechny úkoly. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jedno po druhém. Pokud cítíte, že ve vztahu už nejste šťastní, posuňte se dál, ale až po tom, co zavřete dveře. Pokud teď pustíte do svého života novou lásku, pěkně si zatopíte pod kotlem. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdy věci nevyjdou tak, jak byste si přáli. Není to však kvůli tomu, že by na vás vesmír zapomněl. Naopak vám připravuje půdu na to největší štěstí, které si jen umíte představit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Žijte tady a teď. Pokud si neustále myslíte, že přijde jiný, vhodný čas, tak nikoliv, nepřijde. Perfektní příležitost si musíte vytvořit, nikoliv čekat na ni doma na zadku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Udělejte si práci dopředu, ať máte čas na věci, které vám dělají radost. Právě dnes totiž dostanete nabídku, kterou by vám bylo opravdu zatěžko odmítnout! Tak na co ještě čekáte? V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vždy, když k vám přijde nějaké velké štěstí, se obáváte, že si ho nezasloužíte. Proč se takhle trýzníte, proč si zkrátka neužijete moment, na který jste celou dobu čekali? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neutrácejte peníze bez rozmyslu a nepůjčujte si na dovolenou. Pokud vám nevychází finance tak, jak byste si představovali, hledejte jinou, vhodnější alternativu. Tohle je cesta do pekel! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud toužíte po životě v hojnosti, ba dokonce v luxusu, budete muset vystoupit ze své komfortní zóny a něco pro to udělat. Nepřijde to k vám jen tak, bez přičinění. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy