Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na středu: Berani budou ztrácet víru, Lvy rozčílí rodina

Horoskop na dnešní den středu 7. července: Berani budou ztrácet víru, Lvy rozčílí rodina
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Tento týden nám začínají pracovní povinnosti opožděně až ve středu, přesto znamením zvěrokruhu bude chybět energie a síla vše zvládnout. Pojďte se podívat, co vás dnes čeká!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte už naplánovanou letní dovolenou? Pokud ne, je nejvyšší čas! Neváhejte, abyste měli ještě čas stihnout svou oblíbenou destinaci. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zařazení do pracovního procesu bude pro vás poměrně náročné. O volných dnech vám došlo, jak vám odpočinek chybí. Požádejte o volno. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepřestávejte věřit ve své sny, bude to pro váš rozvoj naprosto zásadní. Jen pokud skutečně uvěříte, může se to také uskutečnit. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud se v životě neodhodláte ke změně, žádná nenastane. Ačkoli si někde uvnitř sebe sama přejete, aby věci konečně nabraly nový směr, stále se bojíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste zpomalit, jinak si velmi rychle zaděláváte na syndrom vyhoření. Pokud si nemůžete vzít v práci volno, alespoň odpočívejte každou volnou chvíli. V galerii najdete dnešní tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rozhodnutí, které budete dnes muset učinit, vás posune v budoucích krocích. Dejte na svou intuici a řiďte se symboly, které dnes uvidíte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes vás naštve příbuzný, který podle vás praktikuje špatnou výchovu svých dětí. Nezapomeňte, že jsou skutečnosti, ke kterým je někdy lepší se nevyjadřovat. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste být trochu vstřícnější vůči svému okolí. Máte v sobě zakořeněnou hlubokou aroganci, která se v posledních dnech opravdu hlásí o slovo. Utněte to! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes vás čeká těžká zkouška, jež vám sebere mnoho energie. Zvládnete ji však s grácií, která je vám vlastní. Příští dny už pro vás hvězdy chystají mnohem lepší. Středeční tip najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Navážete znovu kontakt s člověkem, u kterého jste v něco takového už ani nedoufali. V práci si dejte pozor na pletky s kolegou, mohly by vás přijít pořádně draho. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

U partnera vás překvapí srdečnost. Pomůže vám v záležitosti, která pro vás bude velmi složitá. Dovolte si spolehnout se i na druhé. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dovolte si prožít den v práci, kdy nebudete kritizovat práci ostatních lidí. Nikam vás to neposune, a naopak si uděláte spoustu nepřátel. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy