Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na středu: Berani budou hledat rovnováhu, Rakům může lež pořádně zavařit

žena, jaro, květina
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým dnem přichází i nová příležitost. Nenechte se rozhodit rýpavými poznámkami vašeho okolí. Věc, za kterou dlouhodobě směřujete, je pro vás už připravena, stačí o ni požádat. Co čeká ve středu 25. 5. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste se na celou věc podívat z úplně jiného úhlu. Pokud budete stále dokola dělat to, co už jste dělali, je jasné, že vás to nikam neposune. Potřebujete změnu a trochu té odvahy. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Kdyby to bylo lehké, dělal by to každý. Nechte si ale poradit od zkušenějších, tím určitě neprohloupíte. Celá věc se vyřeší mnohem snadněji, než si teď myslíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci budete marně hledat rovnováhu s osobním životem. A váš partner už si toho opravdu všímá. Přece vás nepovýšili proto, abyste teď zahučeli do pracovních starostí až po uši. V galerii najdete, co vám pomůže.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Změna prostředí nebo nová pracovní pomůcka vás znovu navnadí do práce. Možná je čas uvažovat nad odletem do teplých krajin nebo klidně nad novým počítačem. A letošní diář už máte? V galerii najdete váš tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezadaní, kteří touží po lásce a pochopení, by ji právě dnes mohli najít. Nezahálejte a vyrazte do společnosti, žádné zavírání doma na gauči. Toho už jste si užili dost v pandemii. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Chystáte se dnes dosáhnout svého s využitím malé lži? Měli byste vědět, že se velmi rychle ukáže, co jste před svým okolím skrývali. Vážně vám stojí za to riskovat tolik? V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce vám půjde skvěle od ruky. Možná ale právě to vás donutí přemýšlet nad tím, kdy jste v práci nejvýkonnější a zda byste nepotřebovali trochu více svobody, než máte dnes. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Takhle to dál nejde, musíte začít fungovat. Dejte svému životu znovu řád a trochu organizace. Pokud budete neustále jen žít stylem carpe diem, mohli byste začít za pár dnů litovat, že jste to neměli pevněji v rukou. V galerii najdete váš tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Všechno se dá zvládnout, když se chce, jen do toho nesmíte jít už s myšlenkou, že se ta věc stoprocentně nepodaří. Udělejte si plán, to vám udělá radost, a potom ho začněte realizovat. Na co čekáte? V galerii najdete, co pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Několik šálků kávy vám tentokrát stejně nepomůže, chce to pečlivě vysledovat svou spánkovou potřebu. Jste skřivan nebo sova? Podle toho si můžete efektivně nastavit svůj den a využít čas, který máte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Lidé kolem vás mluví, ale vy neposloucháte. To by se vám mohlo vymstít v práci, kde budete čelit důležitému úkolu, který vás může ve vaší kariéře posunout dál. Nezanedbejte přípravu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jak si to nastavíte, tak to budete mít. Nic vás momentálně zpátky nedrží, nemáte ani závazky, přes které by nejel vlak. Ať je to jakýkoli bláznivý nápad, měli byste do něj jít. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy