Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na středu 7. 6. 2023: Rybám se bude dařit, na co sáhnou. Pannám mohou uškodit růžové brýle

žena, úsměv, růžové brýle
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 7. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, abyste k sobě byli upřímní. Přiznejte si, kolik zanedbaných věcí se vám nakupilo. I když se vám do jejich řešení nechce, budete to muset překonat, jinak vás resty brzy zavalí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den předpovídá, že se vám bude vše dařit, ať už půjde o tvůrčí činnosti, nebo milostné vztahy. Čas přeje studiu a získávání nových dovedností. Energie máte dostatek, a tak nezapomínejte ani na sport.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na to, že se budete muset vypořádat s několika problémy. Určitě nepropadejte panice, to by se vám nevyplatilo. Věřte, že nakonec všechno zvládnete, a tak se nestresujte dopředu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokuste se nepropadat nervozitě, když vás někdo bude kritizovat. Mějte větší nadhled, nikdo přece nemůže znát a vědět úplně všechno. Zapomeňte na to a snažte se tím nezatěžovat ostatní.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vám radí, ať se zamyslíte, jestli nemáte přehnaně vysoké nároky na lidi ve svém okolí. Snažte se být tolerantní a nebazírujte na malichernostech. Važte si ostatních, když uvidíte jejich snahu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zamyslete se, zda někoho neprávem neobviňujete z toho, na čem žádnou vinu nemá. Zřejmě příliš dáváte na to, co říkají druzí. Zkuste získat veškeré informace, možná svůj názor změníte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy vás nabádají, že byste měli být ctižádostivější, abyste se konečně prosadili v těch oblastech, kde na váš úkor vynikají druzí lidé. Zbytečné obavy vám nedovolují pohnout se kupředu a brzdí vás.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte tendenci vidět všechno až příliš dokonale a nevidíte problémy. Nemáte sice důvod ničeho se obávat, ale přehnaná důvěřivost by se vám nemusela vyplatit. Mějte se raději na pozoru.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás upozorňuje, že když vám někdo podá pomocnou ruku, neměli byste se tvářit, že je to samozřejmost. Važte si takových lidí a nezapomínejte, že občas byste se takto měli zachovat i vy.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, abyste se na každém člověku snažili najít to dobré a nikdy nikoho neodsuzovali podle toho, co o něm říkají jiní. Máte vlastní rozum a výbornou intuici, a tak se tím řiďte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dozvíte se informaci, která pořádně zamíchá kartami ve vašich dlouhodobých plánech. Dávejte pozor, s kým tuto novinku budete sdílet a prozradíte svůj postoj. Někdo by toho mohl pěkně zneužít.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, ať moc neutrácíte. Překontrolujte si raději své současné smlouvy a finanční prostředky. V případě jakýchkoli pochybností se poraďte s těmi, jimž můžete zcela důvěřovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy