Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu 6. 12. 2023: Berani si konečně oddychnou, Býky čekají nepříjemnosti

žena, móda, horoskop
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 6. 12. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dávejte pozor, aby ostatní nezneužívali vaší chápavosti a vstřícnosti. Pokud si to někdo nezaslouží, pak mu prostě nepomáhejte. Možná přišel čas, aby se už naučil zodpovědnosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte připraveni, čekají vás větší změny. Nezapomeňte myslet na zadní vrátka. Není dobré, abyste se spoléhali na jediné východisko. Připravte si raději více variant, jakým směrem se chcete dál ubírat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Značně se vám uleví. Zbavíte se problému, který vás už delší dobu trápí. Také konečně najdete společnou řeč s člověkem, který vám při prvním setkání nepadl zrovna do oka.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte se na menší nepříjemnosti, které nastanou doma. Když neztratíte hlavu, vyřešíte všechno nakonec v pohodě. Opatrně volte slova, ať ještě neřeknete něco, co by celou věc zhoršilo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

To je sice hezké, že se snažíte pomáhat všem lidem okolo, ale na sebe neustále zapomínáte. Udělejte tedy jen ty nejnutnější povinnosti a hleďte si naordinovat pořádnou relaxaci.

Doporučené video: Tři znamení, která nestojí v posteli za nic

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud se cítíte naprosto vyčerpaní a máte pocit, že vůbec nic nezvládáte, naplánujte si pořádnou relaxaci. Se starostmi, které vás trápí, se svěřte někomu blízkému, trochu se vám uleví.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy nabádají, abyste se snažili najít čas na sebe a své blízké. Vyrazte za sportovními aktivitami a na večer si naplánujte nějaký kulturní zážitek. Věnujte čas i blízkým přátelům, které jste už déle neviděli.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop radí, abyste se vyvarovali neuváženého chování. Máte tendenci přepínat své síly, neměli byste zbytečně riskovat. Opatrní buďte jak při sportovních aktivitách, tak za volantem.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nemyslete jen na úkoly a povinnosti, které je třeba splnit. Je čas trochu se rozptýlit, naplánujte tedy setkání se svými přáteli. Zajděte někam, kde se cítíte dobře, o zábavu nouze opravdu nebude.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si třeba masáž a myslete i na pohyb. Co takhle navštívit plavecký bazén? Nepřeceňujte ale své síly, aby vám ještě zbyla energie i na večerní zábavu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Po mnoha náročných dnech vás přepadla únava. Vždyť i vy máte nárok na porozumění od druhých. Doma už se tedy nechte jen rozmazlovat a práce se ani nedotkněte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Bude se vám dařit v obchodních záležitostech. V soukromí však dojde k rozepři s přáteli. Zamyslete se nad svým chováním, jestli totiž není na vině právě vaše paličatost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy