Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na středu 31. 5. 2023: Berany čekají překážky, Panny zkouška trpělivosti

Hledejte si single muže.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 31. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy nabádají, ať zapracujete na zlepšení vztahů s lidmi, s nimiž máte rozepře. Buďte k sobě upřímní a zamyslete se, zdali je vaše kritika oprávněná a jak můžete komunikaci s ostatními vylepšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den se vám bude dařit v kreativních činnostech. Neplánujte si přesný program, neboť ho budete muset pozměnit. Chystáte-li se cestovat, vyjeďte raději dříve, než jste měli původně v plánu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den budete muset překonat několik překážek. Snažte se nepodléhat nervozitě a zachovejte chladnou hlavu. Nebuďte tvrdohlaví a neprosazujte své názory za každou cenu. Naslouchejte více ostatním.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Věnujte se především neodkladným záležitostem. Promrháváte čas nad zbytečnostmi a pak nestíháte to, co byste měli. Jednejte s ostatními diplomaticky, zachovejte objektivitu a nadhled.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás nabádá, ať dotáhnete naplánované činnosti do konce. Dejte si pozor na unáhlená rozhodnutí a zbytečně neriskujte. Při komunikaci s ostatními se snažte dosáhnout kompromisu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte si pozor na roztržitost, ať se vyvarujete zbytečných chyb. Snažte se vytyčené úkoly dotáhnout do konce. Překonejte se i ve chvílích, kdy vám budou docházet síly, ta námaha bude stát za to.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pusťte se v tento den do činností, které jste za poslední dny nestihli dodělat. Pokud postupně začnete vyřizovat jeden úkol za druhým, měli byste všechno zvládnout bez zásadnějších komplikací.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, abyste nebyli tolik impulzivní. Když nepůjde všechno přesně podle vašich představ, buďte trpěliví. Nemusíte dělat zbytečný humbuk, diplomacií toho dosáhnete mnohem víc.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na to, že za vámi předvedené výkony uslyšíte i kritiku. Je zbytečné, abyste se rozčilovali a vztekali. Přijměte raději připomínky v klidu a nemějte obavy přiznat chybu s tím, že se polepšíte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop varuje před proměnlivou situací. Když budete muset narychlo změnit své původní plány, neměli byste znervóznět, ale pružně se přizpůsobit většině a nastalým okolnostem.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nesvalujte své neúspěchy na ostatní. Tímto způsobem opravdu nic nevyřešíte, začněte předně raději hledat chybu u sebe. Až přijdete na to, kde je jádro problému, napravte rychle škody, které vznikly.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás nabádají, abyste nepokukovali po ostatních lidech, jimž se víc daří. Snažte se zabránit závistivým pocitům. Raději si rozmyslete strategii, která by vám také pomohla pohnout se z místa.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy