Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na středu 29. 11. 2023: Střelce čekají pomluvy, Ryby srší nadšením

Denní horoskop na středu 29. 11. 2023: Střelce čekají pomluvy, Ryby srší nadšením
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 29. 11. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte zvýšenou schopnost empatie, takže na vás mohou negativně dopadat pocity ostatních lidí. Snažte se tomu moc nepodléhat, nedramatizujte nastalé situace, ať všechno ještě nezkomplikujete.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Máte skvělou náladu a cítíte se sebejistě. Svým nadšením nakazíte všechny okolo. Jestli potřebujete cokoliv domluvit či zařídit, vaše komunikační schopnosti jsou výtečné, tak směle do toho.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že jste zřejmě nepoučitelní. Když vidíte, že vám někdo opakovaně lže a vy mu dáváte pořád další šance, tak se pak nemůžete divit, že vás ostatní neberou vážně. Proberte se.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste byli pozornější při finančních transakcích, hrozí totiž, že byste se mohli překliknout, malér by byl hned na světě. Vyvarujte se impulzivního a arogantního chování.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nastává vhodná chvíle, abyste využili nabídky člověka, který vám nabízel pomoc. Nemáte se za co stydět, jednou mu to vrátíte. Dařit se vám bude především v činnostech vyžadujících pečlivý přístup.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která nostalgicky vzpomínají na své ex

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se nepřepínali. Je nejvyšší čas, abyste přehodnotili i stravovací návyky, ať si nezpůsobíte zdravotní potíže. Objednejte se na preventivní lékařskou prohlídku.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte tendenci chovat se tak, aby bylo za každou cenu po vašem. Uvědomte si, že i vy se můžete někdy mýlit, tak trochu uberte. Váš čas teprve přijde, nemachrujte a buďte k druhým lidem vlídnější.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy prozrazují, že se na vás obrátí někdo s prosbou o pomoc. Měli byste dotyčnému člověku vyhovět, zejména je-li to ve vašich možnostech. Jinak by všechno v tento den mělo proběhnout bez problémů.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nesnažte se vůbec montovat do záležitostí druhých lidí, máte svých starostí více než dost. Pokud vás někdo odmítne, až ho budete o něco žádat, měli byste zjistit, co přesně k tomu dotyčného vedlo.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, abyste se nezaobírali čistě jen povinnostmi, ale vyšetřili si nějaké volno na své koníčky a radovali se i z maličkostí. Je potřeba občas zvolnit to vysoké tempo, které jste nasadili.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nedejte na pomluvy, které uslyšíte, i kdyby je říkal někdo, v kom jste se dosud nezklamali. Ačkoliv budete pochybovat, věřte tomu, že celá pravda vyjde brzy najevo, tak ať někomu neuškodíte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Všechny povinnosti zvládnete bez obtíží, hlavně nic neodkládejte na pozdější dobu. Začněte resty postupně vyřizovat, čím rychleji to zvládnete, tím dříve bude moci vyrazit za svými koníčky.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy