Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu 25. 1. 2023: Raci jsou na emoční houpačce, Panny čeká spousta práce

Taky berete uklízení jako nutné zlo? Možná po přečtení tohoto článku změníte názor.
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 25. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte v hlavě plno nápadů, plánů a představ, které ale nedotahujete do konce. Měli byste na tom zapracovat. Naplánujte si podvečerní procházku nebo pozvěte známé, které jste dlouho neviděli.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Masáž krku, šíje a zad vám tento den udělá dobře. Běžte si zaplavat nebo na víno, hlavně se ale vyhněte zakouřeným prostorám. Neutrácejte také více, než byste museli, už brzy budete peníze potřebovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že pokud se chystáte na důležité setkání, počítejte raději se zdržením na cestě. Nenechte se tím zaskočit, ani si tím snad zkazit náladu. Nakonec se totiž všechno skvěle vyvrbí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Den přeje tvořivosti a umělecké činnosti. Na cokoliv sáhnete, to by se vám mělo podařit. Večer vyrazte někam za kulturou, třeba na koncert či do kina. Vleje vám to do žil ještě další energii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete-li mít chvilku času, zajděte si někam na procházku. Večer bude vhodný i pro návštěvy známých a příbuzných. Pozor, ať to nepřeženete s alkoholem, řekli byste něco, čeho byste litovali.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte tendenci dělat plno věcí najednou. Vaše emoce jsou totiž jako na houpačce. K večeru vyrazte někam za zábavou, pořádně se odreagujte, vaše nálada se pak hned zlepší a uvidíte svět jinýma očima.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Navalí se na vás kupa práce. Překonejte veškerou nechuť a lenost, je potřeba, abyste všechno zvládli, tak se začněte soustředit. Čím dřív se na nečekané povinnosti vrhnete, tím dříve budete mít hotovo.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čekejte spoustu práce. Všechno si pečlivě rozvrhněte, ať se vyhnete zbytečným zmatkům. Snažte se nepodléhat nervozitě. Kdybyste ten nápor nezvládali, myslete i na své zdraví a dejte si pauzu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop ukazuje na proměnlivý a neklidný den. Je sice hezké, že máte v hlavě spoustu nápadů, ale máte potíže dotahovat je do konce. Neměli byste dělat tolik věcí najednou, raději jednu, ale pořádně.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Milí čtenáři, horoskop vás varuje před přílišnou důvěřivostí. Někdo by se mohl snažit zneužít vaší ochoty a zadělali byste si na spoustu problémů. Pozor si dejte na nepřítele, který se tváří jako váš kamarád.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jdete si tvrdě za svým cílem a zdá se, že vás nikdo a nic nemůže zastavit. Ale může! Dejte si pozor na neuvážené rozhodnutí, kvůli kterému byste mohli ztratit respekt v očích lidí, na kterých vám záleží.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Máte tendenci pracovat víc, než je to nezbytné. K tomu se ve všem pitváte a kontrolujete každý detail, uniká vám tak celkový pohled na věc. Zvolněte tempo a myslete i na jiné věci než na povinnosti.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy