Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu 22. 5. 2024: Na Býky se navalí kupa práce, Raky čeká úspěšný den

Poznáváte se?
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 22. 5. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy říkají, že byste měli být průbojnější, jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Uvědomte si, že úspěch se většinou sám nedostaví, jak v pracovním, tak i osobním životě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, že byste měli uplatnit své přesvědčovací schopnosti. Máte za sebou mnohé úspěchy, tak už si můžete dovolit předávat zkušenosti druhým lidem. Představte své nové nápady a vize.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž a myslete také na pohyb. Co třeba navštívit plavecký bazén? Nepřeceňujte ale své síly, aby vám ještě zbyla energie na večerní zábavu.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Čekejte spoustu práce. Všechno si pečlivě rozvrhněte, ať se vyhnete zbytečným zmatkům. Snažte se nepodléhat nervozitě. Kdybyste ten nápor nezvládali, myslete i na své zdraví a dejte si pauzu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste na chvíli přestat myslet na kariéru. Chtělo by to více akce a zábavy, legrace, sportu a klidně i adrenalinových zážitků. Uvidíte, že i vaši nejbližší to velmi ocení a i vám nějaký zajímavý výlet spraví náladu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Před vámi je úspěšný den. Veškeré činnosti zvládnete výborně a dočkáte se i uznání od vašich blízkých. Využijte toho k prosazení svých plánů, je příznivé období na oznámení důležitých věcí.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ostatní překvapíte nevšedními nápady, jimiž sršíte díky své dobré náladě. Pokuste se alespoň něco z toho zrealizovat, proč o tom jen hovořit... Druzí lidé vás pak budou brát o něco vážněji.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Podle horoskopu byste se měli věnovat zlepšování fyzičky. Vyzkoušejte nějaké nové aktivity a sporty. Pokud se hodláte vydat na cesty, potkáte zajímavé lidi, kteří vás dokonce ovlivní do budoucna.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, že máte zvýšenou schopnost empatie, takže na vás mohou o to více doléhat nálady ostatních. Snažte se tomu tolik nepodléhat, pohybujte se raději v přátelsky naladěné společnosti.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Věnujte se podstatným a nezbytným věcem. Promrháváte čas nad zbytečnostmi a pak nestíháte to, co máte. Ekonomičtějším způsobem zacházejte i s financemi, nenechte se zlákat slevami.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pohlídejte si dobře svou dobrosrdečnost, ať na ni nedoplatíte. Opatrně jednejte ohledně finančních záležitostí, nechte si raději poradit od někoho, kdo tomu lépe rozumí. Pamatujte na zodpovědnost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Měli byste pamatovat zejména na své nejbližší. Snažte se spolu více komunikovat a mluvte o všem, co máte na srdci. Buďte k rodině pozorní, vaši blízcí si to zaslouží a v dobrém se vám to vrátí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy