Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na středu 22. 3. 2023: Berani se poučí z chyb, Býci budou hýřit nápady

Rozzáří pleť…Smíchejte kokosový olej s jedlou sodou, vmasírujte krouživými pohyby do pokožky a opláchněte.
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 22. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vyhýbejte se konfliktům, ať si nezkomplikujete svou pozici. Při překonávání překážek buďte vytrvalí. Nebojte se přijmout nové příležitosti, na úspěch jste připravení, stačí se jen odhodlat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den se konečně pusťte do realizace nového projektu, který máte do detailu promyšlený. Pouze vám chybí odvaha, abyste ho představili kompetentním osobám. Déle už to neodkládejte, ten správný čas nastal.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste se nebáli ukázat, že už jste se z vlastních chyb poučili. To, co jste v poslední době zanedbali, ještě můžete v pohodě dohnat. Vaše snaha pak dojde kýžených výsledků.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den budete překypovat samými výbornými nápady. Veselá mysl a pozitivní myšlení vás posunou kupředu. Vaše energie sebere zbraně z rukou těm, kteří vám závidí vaše úspěchy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nesmíte o sobě pochybovat, ať už vám budou ostatní namlouvat cokoliv. Raději nebuďte vůči některým lidem tolik důvěřiví, aby vám to nebylo ku škodě. Spolehnout se můžete jedině na svůj úsudek.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste byli vytrvalí a neztráceli trpělivost, i když si budete myslet, že už to dál nemá smysl. Spousta důležitých povinností nyní vyžaduje vaši naprostou koncentraci, nevzdávejte to.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli máte pocit, že vaše snaha není dostatečně oceněna, tak s tím budete muset něco udělat. Nastal vhodný čas jednat. Váš protějšek si třeba ani nevšiml, že se mu snažíte něco naznačit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den dospějete k myšlence, že to, co vás brzdí na cestě k úspěchu, je váš vlastní strach. Stačí se spolehnout na zkušenosti a schopnosti, které máte, veškeré krizové situace pak zvládnete s přehledem, věřte si.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Valí se na vás tolik povinností, že pomalu začnete zjišťovat, že už si nevíte rady. Je čas odhodit pýchu, požádejte někoho o pomoc. Dospějete k nakonec tomu, že byste měli přehodnotit své priority.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, ať nepropadáte panice. Nic není tak špatné, jak se to na první pohled zdá. Zkuste se na věci podívat z jiného úhlu, stačí jeden malý nápad a řešení ze zapeklité situace určitě rychle najdete.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte se jen záležitostem, které vyžadují splnění co nejdříve. Neměli byste jejich vyřešení ale uspěchat, pořádně si všechno rozmyslete, ať neuděláte chybu, akorát by vám pokazila náladu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte připraveni na napjatou atmosféru. Snažte se vyhnout sporům a konfliktním situacím, nejste v takové formě, abyste to ustáli. Negativní pocity odbourejte při sportu a ve společnosti pohodových lidí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy