Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu 21. 2. 2024: Ryby čeká zklamání, Býci budou nevrlí

Taková bolest hlavy umí život pěkně otrávit.
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 21. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Myslete více na sebe a na relaxaci. Nesnažte se spasit celý svět. Nemějte obavy přiznat chybu a požádat o pomoc, když si nebudete vědět sami s něčím rady. Kamarádi vám rádi pomohou.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Myslete na to, že všechno, co dáte do svého snažení, se vám dvojnásobně vrátí. Je možné, že jednáním některých lidí budete velice zklamáni. Neoplácejte jim to ale stejným způsobem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte zbytečně tendenci být přecitlivělí a vůbec nevíte, co se to s vámi děje. Nesmíte se hlavně litovat, to ještě nikomu nepomohlo. Zkuste se rozptýlit činnostmi, které máte v oblibě.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Očekávejte poněkud nervóznější atmosféru. Nesnažte se ale svou nevrlostí pokazit náladu ostatním. Zkuste se raději toho napětí zbavit a nenechte se ovládat chmurnými myšlenkami.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Snažte se v tento den důsledně zaměřit na plnění svých povinností. Čím dříve to zvládnete, tím lépe. Později už nebudete tolik soustředění a k tomu vás někdo blízký požádá, abyste mu pomohli s problémem.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která nikdy nepřestanou mluvit


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že se vám bude dařit po finanční stránce. Podaří se vám ušetřit jistý obnos. Nebude to ale tolik, kolik byste si představovali, ale pořád lepší než nic. Je třeba umět se radovat i z maličkostí.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Chystáte se na zajímavou cestu. Přibrzděte a zkontrolujte, zda máte opravdu všechno hotové a připravené. Existují problémy, které když nevyřešíte, tak budete mít o zábavu postaráno.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, že pokud si s někým nerozumíte, je správná chvíle si o tom pohovořit. Možná vás překvapí, že jste se navzájem v mnohém mýlili a nechali se ovlivnit pomluvami.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, ať se snažíte nepropadat posmutnělé náladě. Zažeňte ji činnostmi, co vás baví, pobývejte s těmi lidmi, kteří vás mají rádi. O samotě se budete jen trápit a zabývat se malichernostmi.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neslibujte nic, co pak nezvládnete splnit. Neplánujte si přesný program. Vaši nejbližší mají zcela jiné záměry, měli byste se jim tentokráte přizpůsobit. Využijte tento den k rodinným setkáním.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli jste nervózní z toho, že se vám nakupila hromada povinností, tak si místo stěžování sepište seznam těch věcí, co mají prioritu. Nic už neodkládejte a začněte okamžitě plnit jeden úkol za druhým.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Připravte se na důležitý den. Seznámíte se s osobností, která by mohla ovlivnit váš život do budoucna, a podle toho, jaký zanecháte první dojem, se také bude odvíjet všechno podstatné.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy