Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na středu 19. 6. 2024: Štírům půjde všechno hezky od ruky, Váhy budou hýřit energií a dobrou náladou

žena, léto
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 19. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se, že dojde k různým nedorozuměním. V první řadě si uvědomte, že nemůžete nikomu organizovat jeho život. Hleďte si výhradně svých záležitostí, máte toho k dořešení dost.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop nabádá, abyste byli ostražití při finančních transakcích, snadno byste se mohli "překlepnout" a malér by byl na světě. Potřebovali byste si odpočinout a nabrat jak fyzické, tak psychické síly.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy prozrazují, že vás nečekaně navštíví člověk, s nímž jste dávno ztratili kontakt. Možná se vám bude zdát jiný, než si ho pamatujete, ale uvědomte si, že i vy jste se změnili a někam posunuli.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte se na to, že jisté věci uvidíte v úplně jiném světle než dosud. O některých lidech jste si vytvářeli iluze a bohužel až ona konkrétní špatná zkušenost vám otevře oči.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokles energie můžete připsat vaší dlouhodobé přepracovanosti. Snažte se proto vyrazit za relaxací hned, jak to jen půjde. Partner vám v tom bude velkou oporou.

Doporučené video: Tři znamení, která nikdy nepřestanou mluvit


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy nabádají, ať překvapíte své blízké nějakou kulinářskou specialitou. Atmosféra bude příjemná, a tak si večer zajděte společně někam za kulturou. Co třeba navštívit koncert nebo kino?

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Těšit se můžete na komplimenty ze všech stran. Buďte ohleduplní a pozorní ke svým nejbližším, neboť se cítí osamoceně. Zkuste vymyslet, čím byste je mohli potěšit. Třeba je pozvěte na večeři.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den zatoužíte po nezávislosti, už delší dobu máte totiž pocit, jako byste byli svázaní. Nemůžete to ale řešit násilně a hned pálit mosty. Zapracujte na trpělivosti a teprve pak dosáhnete vnitřní spokojenosti.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jste plní energie a dobrou náladu šíříte všude kolem. Myslete na to, jak přebytečnou energii co nejlépe využít. Můžete tvořit nebo sportovat a večer bude přát zábavě. Pozvěte svou partnerku či partnera do oblíbeného podniku.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento den vám půjde všechno hezky od ruky, takže povinnosti splníte rychle a k tomu precizně. Jestliže k některým aktivitám nemáte důvěru, nenechte se k nim nikým přinutit, jinak byste toho litovali.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Netrapte se tím, co si o vás myslí okolí. Ať si o vás vyprávějí, co chtějí. To, s kým a jak žijete, je přece jen vaše věc. Podstatné je, že vy se cítíte báječně a jste spokojení. Myslete pozitivně.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud by vám chtěl někdo narušit program, slušně ho odmítněte a zabývejte se pouze svými plány. Věnujte pozornost především svým nejbližším a užívejte si společně pohodový den.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy