Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na středu 18. 1. 2023: Berani mají ideální čas pro rodinu, Raci by se měli obrnit tolerancí

rodina
Zdroj: Unsplash
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 18. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Je čas udělat pořádek ve svých věcech. Zbavte se všeho, co už nenosíte, nepoužíváte a nepotřebujete. Uvidíte, jak se doma budete cítit příjemněji. Večer si uvařte něco dobrého a relaxujte u pěkného filmu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte se svým blízkým. Udělejte si pěkný den, zajděte do oblíbené restaurace, na procházku, večer třeba do kina nebo na skleničku. Vyhýbejte se rozhovorům, kde tušíte možný konflikt.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezapomínejte na své nejbližší. Upevňujte rodinné vztahy a tradice. Dětem vyprávějte historky z jejich dětství, podívejte se na společné fotografie a videa, zažijete pohodu i legraci.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte pozor na agresivní chování. Raději ostatní jen poslouchejte, než abyste vynášeli urychlené soudy. Nesnažte se také za každou cenu přesvědčit ostatní o své pravdě. Opatrní buďte i v autě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Našlapujte doma polehoučku, potichoučku. Raději zalezte někam do kouta a snažte si utřídit myšlenky. Udělejte maximum pro nastolení harmonie. Dobře vám udělá sauna či bylinná koupel s masáží.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vám radí, ať si připravíte velkou dávku tolerance, budete ji potřebovat. Připravte se doma na dramatické scény, snažte se atmosféru uklidnit. Obezřetně nakládejte s penězi a neutrácejte moc.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nezatěžujte své nejbližší výčitkami a vyhněte se jakémukoli dohadování. Snažte se vytvořit příjemnou atmosféru, rodina to zajisté ocení. Vyrazte si spolu na něco dobrého do restaurace.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Uspořádejte si všechno, v čem máte nepořádek, ať již je to oblečení, nebo kupa nevyřízených papírů na stole. Večer vyrazte se svými přáteli za kulturou. Nevěnujte se zkrátka jenom práci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dávejte si pozor na to, co komu sdělujete. Jestliže budete pomlouvat někoho ze svých známých, brzy se to obrátí proti vám. Máte-li v plánu sportovat, nepřeceňujte své síly, hrozí úrazy.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyvarujte se pomlouvání a kritizování ostatních lidí. Snažte se pokud možno pobývat na čerstvém vzduchu, naplánujte si zajímavou procházku, věnujte se sportovním aktivitám.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neopomíjejte sportovní aktivity. Někdo z přátel se vás bude snažit vylákat za nákupy, buďte bez obav, stihnete všechno. Kupte si něco hezkého na sebe a pak vyrazte za sportem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte se kreativním činnostem. Vypadá to, že tvůrčích nápadů máte na rozdávání. Najděte si na ně chvilku. Pusťte se nejlépe do aktivit, které už nějaký čas odkládáte. Vaši nejbližší se k vám ochotně připojí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy