Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na středu 15. 3. 2023: Ryby čekají komplikace, Štíři by měli více myslet na své zdraví

Horoskop na dnešní den středa 15. března: Ryby čekají komplikace, Štíři by měli myslet na své zdraví
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 15. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neměli byste se tolik stranit okolí. Pokuste se s druhými lidmi více komunikovat, unikají vám důležitá fakta. Při navazování nových kontaktů ale zůstaňte pochopitelně ostražití.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že byste se měli připravit na komplikace v soukromém životě. Na žádnou práci se nyní nedokážete soustředit, a tak nemá cenu se s ní trápit a utíkejte vyřešit to, co by mělo mít nyní prioritu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud se vám něco nepodaří, nepropadejte smutku, ale zkuste danou záležitost vyřešit jiným způsobem. Máte silnou vůli i dostatek zkušeností, abyste rychle přišli na to, jak se věci dají dělat lépe.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Přepadla vás vyčerpanost. Nezapomínejte, že i vy máte nárok na porozumění od ostatních, a proto se doma nechejte rozmazlovat a práce se ani nedotkněte. Však ono to počká.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že se vám bude dařit v obchodních záležitostech. Hapruje to ale v soukromí. Popřemýšlejte nad svými postoji, zdali náhodou není na vině vaše tvrdohlavost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Berte v potaz kritiku od ostatních lidí, i kdyby se vám zprvu jejich názory nepozdávaly. Ti, kteří mají odstup, mnohdy vidí víc. Tentokrát se vám vyplatí, když si jejich připomínky vezmete k srdci.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Snažte se tento den s povinnostmi skončit co nejdříve a čas pak věnujte jak sobě, tak svým přátelům. Nemáme na mysli nějaké lenošení, vyrazte za sportem a na večer naplánujte nějakou tu kulturu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vám radí, abyste se s vyčerpaností, kterou už pomalu nezvládáte, svěřili někomu blízkému. Uleví se vám a dostanete i užitečné rady, jak se z toho začarovaného kruhu dostat brzy ven.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nemyslete stále jen na povinnosti. Je čas se trochu rozptýlit. Naplánujte setkání s přáteli nebo rodinou. Zajděte si někam, kde se cítíte dobře, o zábavu nouze nebude.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, ať se snažíte víc myslet na své zdraví. Vaše životní ambice jsou jistě pochopitelné, ale pokud bude úspěch to jediné, za čím se poženete, budete toho brzy litovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy vám radí, abyste odložili povinnosti. Věnujte se raději relaxaci a odpočinku. Opatrní buďte především v komunikaci se svými nejbližšími, jinak hrozí, že se pohádáte kvůli nějaké malichernosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž a myslete také na pohyb. Co třeba navštívit plavecký bazén? Nepřeceňujte ale své síly, aby vám ještě zbyla energie na večerní zábavu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy