Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na sobotu: Vodnáře čekají pomluvy, Blíženci budou muset odpustit

Horoskop na dnešní den sobota 3. 4. 2021: Vodnáři se bojí pomluv
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
V sobotu si pro všechna znamení zvěrokruhu hvězdy přichystaly hluboké myšlenky, ochranu v dalších životních krocích a nutnou míru rozhodnosti. Už víte, co čeká vás? Pojďte se s námi podívat, co vás čeká a co nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Není vašim životním úkolem být všechno pro všechny, myslete na sebe. Život je moc krátký, abyste se neustále zaobírali tím, co si o vás druzí myslí, jestli neděláte něco špatně nebo jste dost dobří. Podívejte se do galerie, co vám v sobotu udělá radost.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud chcete mít v životě cokoli, co jste dřív neměli, musíte udělat něco, co jste nikdy dřív neudělali. Skvělé věci se v komfortní zóně nikdy nedějí, nemůžete zůstat ve své jistotě a čekat, že vše bude jiné. V galerii najdete, co vás v sobotu čeká ve vztahu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Malý tip na sobotu – věnujte se svému nastavení mysli alespoň z poloviny tolik, jako se věnujete přes den svému telefonu. Přinese vám to kýžené výsledky a změnu uvidíte o to rychleji. A také koukněte do galerie, na co si dát v sobotu pozor.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

I malé kroky vás mohou přivést k velkému výsledku. Pokud každý den uděláte jen malý kus práce, možná konečně přestanete čekat na pátek, na léto, nebo až potkáte toho pravého, budete mít dovolenou či koupíte vysněný dům. A také v galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Říká se, že zraňovat je lidské, odpouštět je božské. Pokud potřebujete odpustit komukoli, uvažte to dvakrát. A pokud chcete, aby někdo odpustil vám, budete tomu muset dát více času. V galerii najdete, jak se vám bude v sobotu dařit ve vztahu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Co k vám patří, to neztratíte, Raci. Co k vám ale patřit nemá, to u sebe udržet nezvládnete. Nebojte se toho, co bude. Někdy potřebujeme ztratit staré, abychom dali prostor novému. V galerii najdete váš sobotní tip pro větší pohodu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Poslouchejte svou intuici, Lvi. Je na vaší straně a radí vám ve vašem nejlepším zájmu. Někdy musíte zkrátka přijmout fakt, že věci už nebudou takové, jaké byly, a posunout se dál. Život jde dál a vy běžte s ním. V galerii najdete sobotní varování pro partnerský vztah.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Obklopte se lidmi, se kterými rezonuje vaše duše. Kteří ve vás probouzejí kreativního ducha a motivují vás. Nemáte žádnou povinnost držet u sebe v životě zlost, nepřejícnost nebo přehnanou aroganci. Koukněte do galerie, co vám v sobotu udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Neberte si k srdci rady těch, kteří nejsou tam, kam směřujete vy. Nechali byste si radit od lékaře s výběrem podlah do domu? To je stejný případ. Učte se od nejlepších, ale ne od všech. Kriticky myslete. A podívejte se do galerie, co vás v sobotu ještě čeká!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dokažte sami sobě, že to myslíte vážně. Každý máme dva životy. Ten druhý začíná v okamžiku, kdy si uvědomíte, že máte opravdu jen jeden. Vyberte si, že budete sami na sebe hodní. A že si dáte péči a lásku, kterou dáváte ostatním. V galerii najdete, čeho se v sobotu vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neberte život tak vážně. Stejně z něj živí nevyvázneme, ne? Žijte s lehkostí a ukončete jednu kapitolu svého života, abyste mohli začít novou. Nechte dramata za sebou a přestaňte na všem tolik lpět. V galerii najdete sobotní tip pro partnerský vztah.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rezignace není řešení. Nikdy se nebojte ztratit něco, od čeho se snažíte neustále utíkat. Dokážete změnit všechno, co si jen zamanete. A pak už budete ráno opět vstávat s úsměvem. V galerii najdete tip na sobotní pohodu.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy