Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na sobotu: Váhy překvapí v posteli, Střelci ztratí nervy

žena, sexy, horoskop
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Pátek třináctého je za námi a na dveře už ťuká úplněk ve Štíru. Za pár dní se Luna opět projeví ve svém celku. Její energie nás ovlivňuje už teď, kdy čerpáme touhu po řádu a také záměr opustit nestabilitu. Co pro vás hvězdy přichystaly právě na sobotu 14. 5. 2022?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkrátka a dobře – je čas vydělat peníze! Už se přestaňte tvářit, že jste oběť systému, a začněte se snažit, ať to stojí za to. Není nic, co by vám teď bránilo, ačkoli to vidíte úplně jinak. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rozčilování se nad tím, že vám doma nikdo nepomůže, k ničemu nebude. Zaúkolujte každého tak, aby přesně věděl, co má dělat, a uvidíte, že to bude mít daleko větší účinek. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes se nebojte s rodinou vyřešit problém, který už dlouho odkládáte. Čeká vás také zajímavé setkání s osobou, se kterou naleznete skutečné duchovní pouto. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nepřehánějte to tento víkend s alkoholem! Druhý den byste hořce litovali. Hádky mezi příbuznými vás mohou pořádně rozhodit, nezapomínejte se soustředit na to, co je teď opravdu důležité. V galerii najdete váš tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ačkoli je sobota, práce budete mít až nad hlavu. Pokud se zaměříte na kvalitní stravu a pitný režim, máte šanci, že podpoříte svou koncentraci a nebudete se muset do každého úkolu přemlouvat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V lásce vám hvězdy přejí! Nebojte se ukázat na ten správný protějšek, který se vám zabydlel v srdci. Pozvání na rande přijde dnes vhod, případně se nechte pozvat vy! Vždyť začíná skoro léto, období lásky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udělejte si doma pořádek! Uklizená domácnost vám umožní soustředit se na to, co potřebujete. Přátelé by vás mohli přemlouvat k účasti na večírku, který se vám nebude zdát už od začátku. V galerii najdete, co s tím.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ozve se vám někdo z dávných let, na koho už jste skoro zapomněli. Vzpomínky na staré časy vás možná přivedou na myšlenku, že se teď v životě nemáte tak, jak jste si původně přáli. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Využijte dnes svou fantazii a překvapte partnera romantickým večerem. Nenechte se odradit domněnkami, že by se mu to nelíbilo. Máte dobré nápady, energii a vášeň z vás přímo sálá! V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Není pochyb, že povinnostem doma teď prostě vládnete! Partner se nemusí starat vlastně o nic, což mu může umocňovat pocit nedostatečnosti. Zkuste i jemu ukázat, že má doma své pevné místo. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná dnes budete ztrácet nervy, doma nepůjde nic podle plánu. Umění spontánnosti vám sice příliš nejde, máte ale dost dobrou šanci, jak se ho začít učit. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše umanutost by dnes mohla být trochu na škodu. Pokud vás ale přepadne chuť přestavět část domu či bytu nebo pořídit nový nábytek, měli byste do toho jít. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy