Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Váhám se vleje nová životní energie do žil, Střelci konečně zúročí, co se letos naučili

Horoskop na dnešní den sobotu 23. října: Váhám se vleje nová životní energie do žil
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Předposlední říjnový víkend je tu a s ním i nový denní horoskop! Podívejte se, co si pro jednotlivá znamení zvěrokruhu hvězdy přichystaly právě na sobotu 23. 10. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Sobotu byste měli věnovat odpočinku a svým zálibám. Už dlouho jste se nezastavili a vaše tělo vám pomalu vypovídá službu. V partnerském vztahu pozor na konflikt. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám hvězdy dnes budou přát. Zejména v upřímné komunikaci. Nebojte se dnes otevřít témata, na která byste jindy neměli odvahu. Vyplatí se to. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnešek přeje výletům! Budete mít skvělou náladu a užijete si krásný odpočinkový den. Přizvěte přátele a nebo někoho z blízké rodiny. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Určete si svoje priority. Dáváte zbytečně příliš energie do věcí, které vám akorát dělají další zmatek v životě. Nejdříve je třeba řešit to důležité, maličkosti nechte na později. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaše energie je dnes naprosto úžasná! Každý bude chtít být ve vaší blízkosti. Máte nesmírnou sílu dát ostatním jejich směr. Dnes někomu skutečně pomůžete. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte dnes přednost sami sobě před tím, než abyste naplnili očekávání ostatních. Postavte se sami za sebe a nebojte se vyjádřit názor. Chce to jen praxi. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Proč si pořád komplikujete život? Co cítíte, co vám říká vaše intuice? Už by vás mělo konečně napadnout, že štěstí čeká ve vás. Nenajdete ho v materiálních věcech. V galerii najdete váš sobotní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud budete skutečně chtít, dokážete to. Máte v sobě velké odhodlání změnit svůj život. Přivede vás k tomu vhled do života někoho jiného. Tak mějte dnes oči otevřené. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Něco vám dalo novou energii do života a vše jde najednou lépe. Věřte sami sobě, protože právě vy máte možnost tuhle zkoušku zvládnout. V galerii najdete, co vás dnes rozesmutní.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkrátka si řekněte, že můžete. Věřte si. Běžte za tím, co chcete. Nepřemýšlejte nad tím, jestli jste dostatečně dobří nebo jestli byste vůbec měli. Štěstí přeje odvážným. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Z vás se stávají tak skvělí lidé, to je neuvěřitelné. Tenhle rok vám dal opravdu zabrat, a tak v jeho poslední třetině konečně zúročíte, co jste se naučili. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Žijete svůj život snů, a přesto vám něco chybí. Pokud nepřestanete pracovat na svých tužbách, výsledek se dostaví. Dejte si jen pozor na rodinné vztahy. Tady něco skřípe. V galerii najdete, co vás dnes může rozčílit.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články