Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na sobotu: Střelce přemůžou emoce, Kozorozi si musí ohlídat své finance

Horoskop na dnešní den sobotu 29. ledna: Střelce přemůžou emoce
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co si hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na sobotu 29. 1. 2022? Podívejte se, kdo ohrozí své finance a kdo by si měl dávat pozor na pusu. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

S partnerem budete muset mluvit na rovinu, jinak se nikam neposunete. Pokud máte rozdílné představy o budoucnosti, je třeba si to vyjasnit co nejdříve. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebuďte líní a trochu své tělo rozpohybujte! Ať už si půjdete zaplavat, nebo zahrát squash, budete mít ze sebe mnohem lepší pocit než s brambůrkami na gauči. Začněte plnit svá předsevzetí. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ačkoliv jste si ještě včera byli jistí, dnes už budete pochybovat. Budete překvapeni, že není jen jedna správná cesta. Na vaší volbě bude záležet. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dejte si pozor, ať se dnes nedopustíte zásadní chyby. Musíte se rozhodnout a zaujmout jasné stanovisko. A to i ve chvíli, kdy se vám to úplně tak nehodí. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pečlivě si dnes vybírejte osoby, kterým svěřujete svá tajemství. Po pár skleničkách alkoholu máte snadno pocit, že důvěřovat můžete všem. Další den byste ale mohli opravdu litovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte energii změně interiéru u vás doma. Pokud přikoupíte pár dekorací a trochu posunete nábytek, hned se budete cítit lépe. Nežijte dlouhá léta ve stereotypu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes se vám bude zdát vše ztracené, potřebujete jen dobít energii. Co takhle probrat s partnerem možnou dovolenou? Odpočinek by vám přišel vhod. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nekritizujte stále dokola svého partnera, taky toho bude mít brzo dost. Určitě vám je jasné, že ani vy nejste ve spoustě věcí stoprocentní. Mohli byste krutě narazit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se vykročit ze své komfortní zóny a promyslet si, jaké budou vaše další kroky. Máte velkou naději, že konečně vše dopadne dobře. Vesmír pracuje pro vás. V galerii najdete váš dnešní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Udělejte si ze sebe občas legraci a neberte se tak vážně. Dnes budete mít šanci druhým dokázat, že jste překonali své staré vzorce a jste ve svém životě zase o kus dál. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si pozor na své emoce, dnes byste si mohli pořádně zavařit. Vaše sny vás dnes budou hnát kupředu. Neohlížejte se na provokace nebo narážky ostatních. Ukazují vám své limity, nikoliv vaše. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Změňte svůj přístup k financím nebo si zaděláte na pořádné problémy. Vaše touha po změně a nových zážitcích nemusí úplně korespondovat se stavem vašeho bankovního konta. V galerii najdete, co vás potěší.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy