Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na sobotu: Štíry čeká boj o vlastní hrdost, Ryby se budou mýlit v zásadní věci

Zvolněte a hoďte starosti za hlavu.
Zdroj: www.pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V sobotu 24. 4. 2021 nás čeká velmi dobrá energie, která povede ke spokojenosti a harmonii. Přesto u několika znamení zvěrokruhu můžeme pozorovat drobné neshody či nesnáze. Už víte, co si pro vás hvězdy na sobotu přichystaly a co vás nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na to, že v sobotu budete pociťovat potřebu být sami. Jste přehlceni sociálním kontaktem a nestíháte vlastní myšlenky. Nebojte si o tenhle prostor říct a stát si za ním. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Možná se mýlíte v něčem zásadním, co vám momentálně ovlivňuje ve velké míře životní kroky. Chce to trochu myšlení out of box! Vše není černobílé, Rybičky. To už snad víte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pořádně zaberte, vy to dáte! Ať už ve svém životě řešíte cokoliv, pořádně se na té vlně energie svezte a využijte ji ke svému prospěchu. Naopak neřešte dnes žádné partnerské neshody. V galerii najdete, čeho dalšího se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Sobota pro vás bude skvělým dnem, jako by vám svět ležel u nohou! Vypadá to, že se u vás vše postupně uklidnilo a konečně máte čas skutečně dýchat. V galerii najdete, na co dalšího se můžete v sobotu těšit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Využijte sobotu k návštěvě rodiny, která už vaši přítomnost velmi postrádá! Kupte jim malý dárek nebo je potěšte malým překvapením. Budete se divit, kolik to udělá radosti. V galerii najdete tip na sobotu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Otevřete svou mysl novým možnostem. V sobotu budete víc než kdy dřív přemýšlet nad tím, zda vaše kroky jdou směrem, který potřebujete. Neváhejte se vydat do neznáma a riskovat. Tip na sobotu najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pracovní tempo vám dalo v posledních dnech zabrat, využijte sobotu k odpočinku a načerpání sil. Krásné počasí vás nabije energií a budete se cítit jako znovuzrození. V galerii najdete, čeho se v sobotu vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ve svých názorech jste za poslední dobu poměrně striktní a jinak tomu nebude ani v sobotu. Pokud po vás budou děti něco chtít, těžko se jim podřídíte, spíše naopak. Stejně tak v partnerském vztahu. To povede ke spoustě nedorozumění. Sobotní tip najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zdá se vám, že poslední dobou nic nestíháte a dny jsou kratší než obvykle? Vytrvejte ve svém tempu, protože to vás skutečně vede tam, kde chcete být. V sobotu se vám naskytnou zajímavé možnosti. V galerii najdete, na co se v sobotu můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nenechte se rozhodit hloupými poznámkami, které na vás v sobotu bude směřovat někdo z vašeho okolí. Jeho názory vypovídají pouze o omezeních, která má v hlavě on sám. Udržte si svůj klid a harmonii. Co dalšího vás v sobotu čeká, najdete v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu vás čeká ještě trochu práce, ale nenechte se tím vyvést z míry. Vše zvládnete podle svých očekávání a půjde vám to od ruky. V partnerském vztahu je poslední dobou trochu dusno, zapracujte na tom. V galerii najdete, na co se můžete dnes ještě těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čas strávený s rodinou je pro vás v poslední době to nejdůležitější, vytrvejte v tom. V partnerském vztahu se blýská na lepší časy, konečně by mohl být trochu klid. Čeká vás spokojenost a harmonie. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy