Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na sobotu: Štíři potřebují povzbudit, Střelce čeká výzva

Horoskop na dnešní den sobotu 3. července: Štíři potřebují povzbudit
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu sobota a s ní i tradiční denní horoskop! Podívejte se, co nás čeká během prodlouženého víkendu a co žádné znamení zvěrokruhu nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu hodně odpočívejte, vaše tělo už vám dává jasné signály, že jedete na nouzový režim! Čím více budete mít energie, tím budete příští týden v práci efektivnější. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce dnes budete velmi zmatení. Někdo se k vám zachová způsobem, který nebudete chápat. V rodině se vyvarujte rozbouřených emocí, vyvoláte konflikt, který bude úplně zbytečný. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokusíte se dnes pořádně zalhat, ale nikdo vám to neuvěří. Pokud plánujete před dovolenou nákup nové elektroniky, neprohloupíte. To, co máte, již dobře nefunguje. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Očekáváte od partnera lichotky, kterých se vám nedostává. Přemýšleli jste nad tím, zda on je od vás slyší? Chovejte se k ostatním tak, jak chcete, aby se ostatní chovali k vám. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům dnes přijde do života nový partner, který bude opravdovou výhrou. Možná je to čekání pro vás už dlouhé a toužíte po stabilitě. Vaše přání bylo vyslyšeno. Nový život už čeká. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vždy dejte na svou intuici. Ví mnohem víc, než si momentálně uvědomujete. Pomůže vám zejména v rodinných vztazích. Vaše děti by před vámi mohly mít tajemství, na které přijdete. V galerii najdete, co dalšího si hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přenechte veškeré drby ostatním a vy se dnes do žádných nepouštějte. Čeká vás nový začátek, který byste neměli zanášet negativní energií. Pomluvy ostatních vás stejně nikam neposunou. V galerii najdete dnešní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Doposud jste na cestě za svým snem mnohokrát sešli z cesty. Jste jako malé dítě, které touží po tom, si hrát, ale není mu to dopřáno. Jen jste si mysleli, že to bude snazší. Vytrvejte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud potřebujete v sobě něco zpracovat, neváhejte strávit prodloužený víkend o samotě. Nemusíte vyhovět každému, naučte se říkat ne. V sobotu se vám to bude hodit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Uvědomte si, kolik dobrého se ve vás skrývá. Poslední dobou o sobě pochybujete na každém kroku, práce vám nejde od ruky a v noci se vám zdají krušné sny. Najděte znovu svou sílu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, v sobotu se od vás bude očekávat, abyste se k něčemu postavili čelem. Dokonce by mohla vyvstat situace, která bude vyžadovat, abyste se postavili za svého partnera. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše apatie vůči problémům ve vašem životě dnes dostane na frak. Vyřešte vše, co vás trápí tak, abyste už v neděli měli klid. Dnešek věnujte domácnosti a tomu, co je doma třeba uklidit. V galerii najdete sobotní tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy