Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na sobotu: Ryby uvěří nesprávné osobě, Střelci přijdou o finance

Horoskop na dnešní den sobotu 10. července: Ryby uvěří nesprávné osobě, Střelci přijdou o finance
Zdroj: pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V tento den nastává novoluní ve znamení Raka! U znamení zvěrokruhu tak můžeme vidět jistou proměnlivost, která se projeví na lidském chování. Pojďte se podívat, co vás dnes čeká a nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se o víkendu seznámení s cizími lidmi, naopak to pro vás může být příjemně strávený čas. Dožeňte také všechny své pracovní resty. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebuďte příliš důvěřiví. Dnes se vás může snažit někdo oklamat. Dejte na svůj rozum a také intuici, abyste tomu předešli. Mějte oči otevřené! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nechte pracovní problémy stranou a užijte si volný víkend. Soustřeďte se na partnera, navštivte rodinu, vyrazte večer na grilování. Udělejte cokoli, co vás trochu rozptýlí. V galerii najdete dnešní tip.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud máte doma dlouhodobé problémy, o víkendu je zřejmě nevyřešíte. Ani se o to nesnažte, rozpoutáte tím daleko horší konflikt. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud máte novou známost, dejte tomu opravdu šanci. Poslední dobou jste si zvykli, že vše hned skončí, ale teď tomu tak být nemusí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes vám bude chybět motivace i k tomu, abyste vstali z postele. Potřebujete zavést do svého života zpět určitý režim, abyste zase normálně fungovali. Začněte s tím dnes! V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to, že vaši přátelé vás dnes budou potřebovat. Někdo z nich zřejmě prochází partnerskou krizí, na kterou marně hledá radu. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Afirmace jsou mocný nástroj. Pokud budete v hlavě neustále přemýšlet nad tím, kolik máte dluhů a jak málo peněz vám zbývá, vaše situace se nikdy nezmění. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se změn, které přicházejí, budou pro vás přínosem. Občas se vše od základu změní, aby bylo místo pro nové. To vás nejdříve může děsit. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezaobírejte se dnes zbytečnými věcmi, hlavu byste měli jako pátrací balón a k ničemu by to nebylo. Užívejte si přítomnost partnera a přátel, tím si prokážete větší službu. V galerii najdete tip na sobotu.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si dnes pozor na finance! Buď budete zbytečně utrácet, což vás vyjde draho, anebo půjčíte někomu, kdo už vám peníze nikdy nevrátí. Vyvarujte se obojího! V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes vás někdo tak rozčílí, že se budete potřebovat projít na pár hodin úplně o samotě. Neukvapujte se ve svých emocích, nikam by to nevedlo. V galerii najdete, co dalšího tam pro vás hvězdy mají.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy