Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Denní horoskop na sobotu: Ryby sklízí jeden úspěch za druhým, Střelce čeká romantika

žena, léto
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na sobotu 21. května 2022? Tento den pracujte zejména na svém vnitřním klidu a harmonizujte mysl. Bude se vám to v následujících dnech hodit, Slunce totiž vstoupí do Blíženců. Co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu dokončíte velký úkol, který před vámi nějaký ten čas ležel. Máte ale šanci užít si také báječný čas s rodinou, na který budete dlouho vzpomínat. Vše se vám teď perfektně daří. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V nové práci jste za hvězdy, tak si o víkendu pořádně odpočiňte, ať naberete síly. Dnes vás možná budou přátelé lákat na skleničku něčeho dobrého, mohlo by se to ale protáhnout a ráno by vás pořádně bolela hlava. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Už se netrapte tím, co stejně nemůžete změnit. Zjistíte, že je to úplně zbytečné. Pro ty z vás, kteří jsou nezadaní, by dnes mohla přijít velká šance, jak najít novou lásku. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Uklidněte svou duši a mysl, až potom najdete řešení, které vám chybí. Rozhodujte se s rozmyslem a zbytečně se neunáhlete. Není nic jednoduššího než dát teď sami sobě čas. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nehněvejte se na ty, kteří vám dnes zalžou. Možná je k tomu budou vést úmysly, které pro vás nakonec budou pochopitelné. Přiznejte si, že ani vy nejste každý den dokonalí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Otevřete se novým možnostem, které vám dnešek nabídne. Právě váš partner bude vodítkem, které využijete pro cestu, na kterou vás vesmír už dávno ponouká. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

S partnerem můžete dnes být trochu na ostří nože, zřejmě se neshodnete na důležité věci. Máte jedinečnou šanci, jak si vyzkoušet, že umíte udělat kompromis a není to pro vás tak nemožné, jak se zdá. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Užijete si báječnou neděli, není se čeho bát. Pokud víte, že jsou doma některá ožehavá témata, která se dlouhodobě zdráháte řešit, právě teď je na ně ten správný čas. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nervozita z pracovních starostí vás neopustí ani dnes. Dejte si ale pozor, ať vám nezkazí celý víkend s partnerem, během kterého máte možnost vytvořit si hluboké pouto. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dopadne to dobře! To je už teď jisté. Přestaňte se zbytečně bát, zdržuje vás to od podstatného a kazí běžné dny. Navenek působíte jako nejodvážnější na světě, uvnitř je to ale teď trochu jinak. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

S partnerem vás čeká skvělý romantický večer, který si opravdu užijete! Dovolte si být chvíli šťastní a nepřemýšlejte nad tím, co vše by se mohlo pokazit. Vesmír reaguje i na negativní přání. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Občas až příliš koukáte na to, co mají ostatní a jakým způsobem se staví ke svým problémům. Vytvořte si vlastní způsob života, který vám bude vyhovovat. Nepotřebuje ani svolení, ani schválení toho, jak žijete teď. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy