Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na sobotu: Ryby si přivolají neštěstí, Střelci předvedou krásné gesto

Horoskop na dnešní den sobotu 26. června: Ryby si přivolají neštěstí, Střelci předvedou krásné gesto
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V sobotu nás čeká hlavně únava po čtvrtečním úplňku, která se dotkne každého z nás. Využijte volný čas k odpočinku a načerpání sil. A při té příležitosti se pojďte podívat, co si hvězdy přichystaly na sobotu 26. 6. 2021 právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Při sobotě budete mít toulavé boty! Myšlenky na výlet vám už hned ráno nedají spát. Jestli byste však přece jen neměli více odpočívat. Koho byste měli poslechnout? Najdete to v galerii.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Černé myšlenky na to, jak se nic nedaří, se vás dnes zkrátka nepustí. Sebenaplňující proroctví je však docela spolehlivá záležitost, jak si zavařit. V galerii najdete sobotní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dejte si pozor na přecitlivělost. Vše budete chápat mnohem hůř, než jak je to ve skutečnosti myšleno. Ostatní by vás mohli mít trochu za hysterku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Oceňte svého partnera. Dělá toho daleko víc, než sami vnímáte. Pokud chcete najít chybu, najdete ji. Hledejte to, co je na vašem životě dobré. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud chcete změnit svou životní cestu, ještě s tím vytrvejte. Jste v citlivém období, ve kterém nevidíte tak jasně. Prudká změna vám teď nepomůže. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V sobotu navštivte svou rodinu a věnujte jim skutečně pozornost. Poslední dobou se soustředíte hlavně na sebe. Na ostatní vám nezbývá čas. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zachovejte klid! Možná dnes budete stát před rozhodnutím, které vám nebude dvakrát po chuti. Uvnitř sami sebe však víte, jak se rozhodnout. V galerii najdete, co vám pomůže.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

U vás bude v sobotu všechno dobré. Nic zvláštního se dít nebude, naopak pocítíte vytoužený klid. Udělejte si zkrátka pohodovou sobotu! V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vaše snaha bude oceněna! A jakou vám to udělá radost! Vy zkrátka potřebujete, aby ostatní kolem vás viděli, co vše pro ně děláte. Bez toho neumíte fungovat. V galerii najdete sobotní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Veškeré konflikty řešte dnes po dobrém. Možná budete mít větší touhu vysvětlit druhému, zač je toho loket, ale nikam by to stejně nevedlo. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Od vás dnes mohou čekat druzí vážně krásné gesto! Možná jste se nad sebou konečně zamysleli, Střelci, a začínáte být normální. Bylo na čase… V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud budete únavu celého těla dlouhodobě ignorovat, zaděláváte si na syndrom vyhoření. Pořádně se vyspěte, udělejte si snídani do postele a jen tak si "buďte", odpočívejte, nic neřešte. V galerii najdete tip na dnešek.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy