Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na sobotu: Ryby by si měly dát pozor na dluhy, Panny čeká boj

Jak zvládnout depresi?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V sobotu 8. 5. 2021 nás čeká nejen státní svátek, ale květnová esence lásky ve vzduchu! Pojďte se s námi podívat, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co je nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu k sobě budete velmi sebekritičtí, byť jste za poslední dobu udělali obrovský posun. Daří se vám na všech frontách, ale vy se pořád neumíte pochválit. Zkuste trochu odpočívat. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si pozor, aby vás o víkendu nedohnaly staré dluhy! Pokud jste zapomněli cokoliv zaplatit, udělejte si o víkendu pořádek ve svých financích. Sobotu využijte také k odpočinku nebo k hezkému výletu. Na co dalšího se můžete těšit, najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte si svůj režim a řád, ze kterého bude vás život vycházet. Přejte si pro sebe to nejlepší, a to dobré se vám vrátí! Využijte sílu myšlenky, abyste dali svůj život do pořádku. Pusťte se do akce a nebojte se! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nechte dneska vše plavat! Věnujte se sobě, partnerovi. Jak je vám příjemné. Odpočiňte si, vědomě dýchejte a meditujte. Potřebujete se napojit zpátky sami na sebe tak, abyste se sebou znovu uměli pracovat. V galerii najdete sobotní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dejte si dnes pozor! Děje se kolem vás něco nekalého. Někdo vám lže nebo na vás připravuje podraz. Mějte oči otevřené a pečlivě rozlište bezpáteřní lidi! Buďte opatrní. Hvězdy predikují, že vše ustojíte. V galerii najdete, na co dalšího si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nesnažte se mít vše pod kontrolou, k čemu vám to je? Jsou pak díky tomu věci lepší? Vypadá to, že v posledních dnech vám už dochází dech… Vyřaďte ze svého života toxické lidi, kteří vám více berou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pocítíte dnes velkou potřebu myslet sami na sebe a dávat se na první místo. Pečlivě pracujte s tím, co cítíte a jaký postoj máte k věcem kolem sebe. Zároveň dbejte na to, abyste dnes dořešili vše nedořešené a mohli se posunout dál. Dnešní tip najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Budete dnes svádět boj mezi srdcem a rozumem. Pravděpodobně nevíte, jak se k jednotlivým věcem postavit a jakým způsobem zareagovat. Ne každá situace však vaši reakci potřebuje. V galerii najdete, co vám dnes může pomoci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Energie budete mít na rozdávání, na jednom místě v sobotu rozhodně nevydržíte. Vaše okolí bude trochu trpět vaším přehnaným aktivismem, svůj víkend by si pravděpodobně představovali jinak. Může to ústit do konfliktů. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste se o víkendu zaměřit na léčení svého vnitřního dítěte. Něco vás zpomaluje ve vašem osobním růstu, může to být křivda z minulosti. Zkuste si o tom něco přečíst nebo zjistit. Uvidíte, že vás to posune. V galerii najdete, čemu budou dnes hvězdy nakloněny.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Volná sobota vás bude lákat k velkému výletu, který si opravdu užijete! Vezměte svého partnera a užijte si krásný čas. Nezadaným Střelcům hvězdy přejí k úžasnému rande, na které budou dlouho vzpomínat. V galerii najdete dnešní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čeká vás úspěšná sobota! Budete mít dobrou náladu, vaši blízcí kolem vás budou fungovat přesně tak, jak jste si dlouho přáli, a děti vám budou dělat radost. Co víc si přát? Všichni vám mohou závidět. V galerii najdete, co dalšího vám dnes udělá radost!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy