Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na sobotu: Rybám svitne naděje, Štíři budou vyčerpaní

Horoskop na dnešní den sobota 27. 3. 2021: Rybám svitne naděje, Štíři budou vyčerpaní
Zdroj: Pixabay
Denní horoskop
Nadcházející úplněk ve Vahách s námi pořádně zamává. Budeme více přemýšlet o životě, některé potrápí neklidný spánek. Co nám hvězdy pro jednotlivá znamení přichystaly na sobotu? Pojďte se s námi podívat na 27. 3. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nadcházející úplněk vám dává zabrat, bouří se ve vás emoce a kolikrát ani nevíte, kde se vzali. Nebojte se je prožít a přiznat si, jak se v danou chvíli cítíte. Může to být pro vás příležitost, jak si více porozumět a přiznat si věci, které už máte v hlavě dlouho.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V očích vám svítí jiskřička naděje, které se momentálně jeví jako vaše hlavní životní mantra. Zkuste věnovat pozornost tomu, co ve vás probouzí vnitřní radost. U čeho zapomínáte na čas a relaxujete u toho. Už vážně potřebujete duševní detox.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Sobotní hloubavé myšlenky ve vás probudí pocit vděčnosti za vše, co ve svém životě momentálně máte. Naučili jste se být vděčni za maličkosti a ocenit běžné radosti. Jen tak dál, Berani! Hvězdy při vás dnes budou stát a máte možnost zažít skvělý den.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Čeká vás v partnerském vztahu pořádný vítr. Sobotní bouře povede k výčitkám minulých křivd. Pachuť sobotního konfliktu ve vás bude doznívat ještě dlouho poté. Zkuste nevidět jednou rudě a přijmout i jiné názory. Možná nebudou tak špatné.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dnešek vypadá na pohodu, když necháte starosti všedního dne stranou a užijete si zasloužené volno. Užijte si s rodinou nebo partnerem poklidný víkend a dbejte na to, abyste druhým ukázali, jak moc vám na nich záleží. Zaslouží si to slyšet!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dohání vás jarní únava, dnes vážně nebude energie vůbec na nic. Odpočívejte podle toho, jak potřebujete. Klidně si zkuste o víkend více pospat a nedohánějte žádné resty. Chcete pořád stihnout všechno, ale někdy je kvalita nad kvantitou.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte pocit, že momentálně musíte bojovat? Tak nemusíte, a když, tak leda za sebe. Nejlepší, co můžete pro momentální situaci udělat je, nechat ji plynout. Ono už to nějak dopadne, ano? Odpočívejte a nic neřešte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

O víkendu má být krásně, a to vám dodá potřebnou energii. Využijte počasí pro načerpání energie do dalších dnů, která se vám bude hodit. Nelenošte! Možná jste to poslední dny neměli jednoduché, ale vše se začíná ubírat tím správným směrem.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nechte to být, pusťte to a smiřte se s tím, že některé cesty v životě končí a je čas vybrat si jiné. Urputně se držíte toho, co ve svém životě máte, ale možná vám to už nepatří. Možná je čas uvědomit si, že v životě byste si měli vážit primárně sebe.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Když nám občas není jeden den dobře, cítíme se smutní nebo vyčerpaní, je to naprosto normální. Přehlížet to a tvářit se pořád jako nejšťastnější člověk na planetě, vás akorát vyčerpá. Pořád jste jako na trní, a řešíte, co a jak. V sobotu to nechte být.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že při vás stojí úplně celý Vesmír. To, čeho se vám v posledních dnech daří dosáhnout, to je zkrátka neuvěřitelné. Neustávejte ve svém snažení a nestůjte na místě. Čekají vás nádherné věci, které potřebují vaši iniciativu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Trochu nadhledu by to potřebovalo, Kozorozi. Možná se teď cítíte sami, ale nevěště hlavu. Ten pocit není oprávněný. Teď vidíte vše černě, ale pokud se opravdu zamyslíte, zjistíte, že máte být za co rádi. Kontrolujte svoje myšlenky.

Měsíční horoskop na březen ➔

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy