Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Rybám nebude nic dost dobré, Blížence čeká poklidný den

Jak bude vypadat prosinec?
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Venku už se objevuje první sníh a začíná ta pravá romantika! Co k tomu ještě přidají hvězdy na sobotu 27. 11. 2021? Dozvíte se to hned teď v našem pravidelném denním horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu je ideální čas na domácí výrobu adventního věnce! Nenechte se zlákat jen pouhým lenošením a konečně doma pohněte s tím nepořádkem. Zapojte děti, pomohou vám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce budete nestálí a nic vám nebude dost dobré. Zkuste se na celou věc podívat z jiného úhlu. Občas zkrátka potřebujete získat novou zkušenost, abyste svůj život posunuli dál. V galerii najdete, jaká činnost je pro vás dnes ta pravá!


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Chcete vše hned? Tentokrát se přesvědčíte, že někdy se zkrátka vyplatí na dobré počkat. Ať už se to bude týkat čehokoli, buďte vděční a poděkujte za vše, co vám život dnes nabídne. Bude to stát za to. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Toužíte dlouho po změně, ta však stále nepřichází. Svými myšlenkami si hojnost vesmíru ve svém životě dlouhodobě blokujete. Pokud smýšlíte negativně o tom, co vše by se mohlo pokazit, něco se pravděpodobně pokazí. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete se divit, ale sobotu si užijete docela poklidnou. U vás už bylo načase! Žádný velký stres vás nečeká, ani hádkám nedáte prostor. Zkrátka si budete užívat svou dobrou náladu a nic jiného nebude existovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zbytečně se z té situace nemusíte hroutit, vždyť má řešení! Jste na to dva, a to se věci vždy lépe zvládají. Dejte prostor, aby vám přátelé poskytli i svůj úhel pohledu, oceníte to. Tentokrát netajte, co vás v životě trápí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Svého partnera dnes nebudete vidět v úplně dobrém světle. Pravděpodobně za to může stres, který se ve vás za celý týden nahromadil. Uklidněte se a pak řešte věci kolem vás. Ve skutečnosti to totiž s partnerem vůbec nesouvisí. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vám dnes opravdu přejí! Budete mít skvělou náladu a každému budete nápomocní. Dobře vám bude v blízkosti rodiny, která vám momentálně dává pocit bezpečí. Budete mít i touhu investovat více do společného zázemí. V galerii najdete, co vás dnes skutečně potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přestaňte o sobě neustále pochybovat, vždyť na to už se nedá dívat! Oceňte své silné stránky a zkuste v sobě vidět to, co často vidíte v jiných. Zasloužíte si to. Pokud už na to sami nestačíte, poohlédněte se po kouči nebo vhodném školení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přestaňte řešit cizí problémy, už toho bylo víc než dost. Soustavně se zabýváte něčím, co vám nepřísluší, a vnucujete druhým svůj názor. Nikoho kolem vás už to nebaví. Brzy by vás lidé kolem mohli přestat brát vážně. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš partnerský vztah nabere konečně nový dech a vám se neuvěřitelně uleví. Ta tíha dusna, které poslední dobou doma bylo, je pryč a konečně se můžete znovu nadechnout. Opustí vás tak myšlenky na někoho jiného, které jste v poslední době měli. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Na co ještě čekáte? Věc, o kterou tolik stojíte, máte na dosah. Věřte, že tentokrát máte velkou naději na úspěch. Vše, co k tomu potřebujete, je odhodlat se. U některých z vás by mohlo dnes dojít k velkému překvapení, zejména v rodinných vztazích. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články