Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na sobotu: Rakům pomůže návrat ke kořenům, Lvy čeká romantika

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na sobotu 13. 8. 2022! Velmi silným pomocníkem bude pro tento den vaše intuice. Dovolte si vnímat pocity, které vám přináší, a dejte na ně. Nemůžete se splést. Co je pro dnešek právě v tom vašem horoskopu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Uvidíte, že tentokrát vás nebude bavit sedět doma a naplánujete si s rodinou pořádnou túru. Prospěje to nejen vašemu zdraví, ale i rodinným vztahům. Konečně si totiž užijete trochu i té zábavy! V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Každý den není posvícení. Někdy se můžete cítit jako úplní vyvrhelové, někdy jako mistři světa. Umožněte sami sobě prožít každou emoci přesně takovou, jaká je. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes zjistíte, že nemá cenu se znovu hádat, zkrátka to nechte být a užijte si sobotu po svém. Někdy dospějí hádky do takové fáze, že nelze říci něco nového a každé další slovo akorát uškodí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nebojujte doma o pozornost, dnes byste z toho nevyšli moc dobře. Pokud máte pocit, že vám váš protějšek nevěnuje tolik času, kolik byste si přáli, na rovinu to řekněte. Bude to nejlepší cesta. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Domněnky vás dnes mohou přijít pořádně draho. Uzavíráte se do své sociální bubliny, ve které pro vás neexistuje žádný kompromis. Chybí vám láska, pochopení i nějaká ta akce. Důvod jste si domysleli sami. V galerii najdete, co s tím.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pomůže vám návrat ke kořenům! Vraťte se na místa, na kterých vám bylo dobře, kde jste přesně věděli, co se svým životem. Možná právě tam najdete odpověď, co se teď tak pokazilo. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čeká vás romantická sobota! Partner vás překvapí tím, v co už jste ani nedoufali. Pokud vám nálada vydrží do večera, máte šanci si užít perfektní vášeň za světla svíček. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nesvalujte vinu na druhé za situaci, ve které se momentálně nacházíte. Naopak vám pomůže, pokud se teď věcem ve svém životě postavíte čelem a začnete je neprodleně řešit. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dejte dnes přednost tomu plánu, který vám bude radit intuice. Dobře poznáte, co je pro vás teď to pravé ořechové a co by vás akorát přivedlo na buben. Začněte se znovu poslouchat, je to jediná cesta. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nemusíte reagovat na vše, co se kolem vás děje, naopak. Někdy je lepší určité věci nechat být, aby se vyřešily samy. Zejména ty, které se vás ale vůbec netýkají. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jedete si teď v tom režimu, kdy jste pro sebe nejdůležitější vy sami. To se však už dávno nezamlouvá vašemu partnerovi, který by spíš chtěl pozornost pro sebe. Najděte balanc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Načerpejte o víkendu sílu, abyste mohli v pondělí opět vplout do pracovního procesu. Jste dlouhodobě přetíženi, což vede ke zkratkovitým reakcím v mezilidských vztazích. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy