Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Panny čekají velké životní změny, Štírům hrozí konflikt

Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V horoskopu na sobotu 7. 8. 2021 se dozvíte, koho čeká rodinný konflikt a koho přemůže únava. Energie nedělního novoluní se nevyhne nikomu z nás. Už víte, co si hvězdy přichystaly právě pro vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu vás čeká zasloužilý odpočinek, přesto vám nedají spát pracovní povinnosti. Příliš se ohlížíte na názor ostatních, jednejte srdcem. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Mohla by se vám ozvat stará láska, která když skončila, hluboce vás ranila. Pečlivě si rozmyslete, zda chcete otevírat staré rány a dávat takovému člověku ve vašem životě prostor. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někteří z vás dnes budou uvažovat nad rodinou. Taková nenávratná změna vás může v počátku děsit, ale brzy zjistíte, zda je to teď vaše cesta. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Měli jste přesné plány, jak by váš život měl vypadat. Snažíte se ho kontrolovat a řídit, ale nevychází vám to. Nechte život, aby se konečně děl. Sám. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud vás dnes přepadne ukrutná bolest hlavy, nezdráhejte se strávit celý den v posteli. Potřebujete to jako sůl, jen se válet a vypnout hlavu. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Poučte se z chování ostatních a nikomu neraďte. Stejně o vaše poučky nikdo nestojí a jenom tím lidem kazíte den. Dnes obzvlášť. V galerii najdete, co vám dnes udělá opravdu radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nechte rodinu, ať si dnes dělá, co chce, v rámci mezí. Zbytečně nikoho nekomandujte, stejně to nebude mít žádný výsledek. Trochu si mentálně odpočiňte. V galerii najdete sobotní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čekají vás velké životní změny, máte se na co těšit. Jeden z velkých kroků by se mohl odehrát právě dnes. Stačí, když necháte oči otevřené. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Setkání s přáteli bude pro vás dnes opravdu důležité. Načerpáte při něm novou energii, a navíc se dozvíte drby, které by pro vás mohly být užitečné! V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hrozí vám konflikt! Ať už s rodinou či partnerem, dnes vážně nebudete v právu. Možná se budete rvát, co vám síly stačí, ale prohrajete. V galerii najdete váš tip, kam si dnes vyrazit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Získáte odvahu dělat věci po svém. To znamená, že právě dnes se pravděpodobně postavíte své rodině a vymaníte se z jejího vlivu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Otevřete svou mysl a nahlížejte na věci jinak. To, co vysíláte, se vám vrací. Možná proto mají ostatní stále víc než vy. Přemýšlejte nad tím. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Související články

Další články