Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Panny čeká partnerská rozepře, Kozorohové si pomůžou

žena
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v sobotu 18. 9. 2021! Bude pro vás úspěšným dnem, anebo přesně naopak? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu se budete cítit po dlouhé době skutečně dobře. Vyřešili jste v týdnu mnoho věcí, a proto si užijete poklidný víkend. S partnerem bude vše naprosto harmonické. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Partner vám předvede svou odvrácenou tvář, budete nemile překvapeni. Nebude to na dlouho, vyřešíte to. Ale rána zůstane ještě dlouho poté. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Oceníte, že dnes nemáte ani v domácnosti tolik práce. Co si budete přát, bude hlavně klid. Pokud si plánujete pořídit novou elektroniku, tento den budete mít šťastnou ruku! V galerii najdete dnešní tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Odpoledne budete toužit po adrenalinových zážitcích! Sedět doma na gauči nebude nic pro vás. S partnerem si užijete krásný den, který si budete ještě dlouho pamatovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Uvařte velký rodinný oběd a užijte si společně strávený čas. Dnes nebudete mít náladu na samotu. Lidská společnost je pro vás opravdu důležitá. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Setkáte se s osobou, která vám v minulosti opravdu ublížila. Dnes byste mohli překonat staré křivdy. Pocítíte však velkou únavu po celém pracovním týdnu. V galerii najdete, co vám bude dělat radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte náladu na spoustu změn. Ráno začnete studenou sprchu, dopoledne si půjdete zaběhat a odpoledne vymyslíte nový projekt. Minimálně. Jste nekonečnou studnicí nápadů! Sobotní tip najdete v galerii.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozor na hádku s partnerem. Neumíte v poslední době konverzovat, a to ani o běžných věcech. Naopak se urazíte kvůli každé maličkosti. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pozor na vaše zdraví. Hrajete si na hrdinu a snažíte se vše zvládnout, tentokrát ale na to není vhodný čas. Řekněte si o pomoc dřív, než bude pozdě. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy přejí nezadaným v lásce, rozhodně byste tak neměli zůstávat večer doma. Pokud se ve vašem městě koná velká akce, vyrazte na ní! V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nemusíte být pořád perfektní. Nikdo to od vás ani neočekává. Naopak se uvolněte, nechte život plynout. Vše dobře dopadne. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budete svému okolí skvělým rádcem. Nepodceňujte to, jakým způsobem jednáte s lidmi, a neodmítejte jim pomoc. Jednou se budete chtít také o někoho opřít. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články