Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Panny čeká důležité rozhodnutí, Střelcům by mohl utéct partner jinam

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na sobotu 9. 10. 2021! Tento víkend nebude nouze o volební dramata, ani o ta soukromá. Kdo najde lásku a kdo přijde o vztah?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaši sobotu věnujte úklidu domácnosti. Nedělejte však jen povrchní činnosti, vyházejte vše staré, vyčistěte troubu, umyjte dlaždičky. Bude se vám lépe dýchat, pokud prostředí kolem vás bude čisté. Tip v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Budete bojovat s velkou únavou, každý den si toho na sebe nakládáte až příliš. Nebojte se odpočívat a dát si jeden den pauzu od práce a starostí. Copak vám za ten den něco uteče? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Každý den nemusí být stejný. Skoro to vypadá, že se na víkendy přestáváte těšit, protože se vám zdají nudné. Naplánujte si na tuto sobotu celodenní výlet a uvidíte, jak si vyčistíte hlavu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Reakce na situaci, která vás potká, bude pro tentokrát absolutně zásadní. Určí, kam se bude dál ubírat vaše iniciativa. Už nemáte nadále potřebu někomu něco dokazovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Cílem není, abyste všem ukázali, že máte perfektní život. Cílem je, aby byl váš život perfektní pro vás. S partnerem byste si měli vážně promluvit o společných financích. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás děti neustále přesvědčují, že byste jim měli pořídit zvířátko, zkuste to uvážit. Přinese to do vašeho života lásku, kterou jste si doposud nedokázali představit. V galerii najdete tip na sobotu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neumíte si práci dostatečně zorganizovat, to je celý váš problém. Pokud budete dělat deset věci najednou, sotva alespoň jednu z nich uděláte pořádně. Zamyslete se nad tím dnes. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čeká vás důležité rozhodnutí! Nevěste hlavu, pokud do teď nešly věci podle vašich plánů, brzy se ukáže, že jste vykročili tím nejlepším směrem, jakým jste si jen mohli přát. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Během víkendu vás doženou pracovní povinnosti, které jste celý týden odkládali. Je jen na vás, jak se v sobotu postavíte k tomu, co potřebujete do řešit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Touha koupit vše, co během soboty uvidíte, se vám zkrátka nevyhne. Nezapomeňte, že teď jsou daleko důležitější věci, kam dávat vaše peníze než do zbytečností. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Partner prahne po vaší pozornosti, které se mu už dlouho nedostává. Dejte si pozor, ať si nezaděláte na problém a ať vám neuteče za někým, kdo si na něj čas rád udělá. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nebojte se postavit sami za sebe, dnes to bude opravdu důležité. Nejste malé dítě, které by se muselo prosit o dovolení pro to, jak má žít. Nezapomínejte na to. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Související články

Další články