Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Lvi padnou únavou, Panny se naopak nezastaví

Znáte tajemství cikánského horoskopu?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám denní horoskop na sobotu 16. 10. 2021! Podívejte se, co vás v půlce října čeká a nemine. Už teď to vypadá na velmi úspěšný den! 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Otevřete se možnostem, které vám víkend nabídne. Měli byste však uvážit hlavně budování domova, zázemí je to, co vám teď opravdu chybí. Udělejte si podzimní výzdobu! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V sobotu dostanete skvělou příležitost, nesmíte však zůstat doma. Přijměte pozvání na setkání přátel, budete se divit, kolik se toho dozvíte! V galerii najdete váš dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce vám dnes hvězdy přejí. Nebojte se s partnerem otevřeně komunikovat a říci mu, co od vztahu očekáváte. Společné plány jsou důležité. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vděčnost je vaší dnešní mantrou. Uvažujte nad tím, že budete přemýšlet zejména pozitivně a vyvarujete se všech stížností nad tím, jak je život zlý. Už toho bylo dost, nemyslíte? V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nedostatek financí vás úplně pohltil. Nepřemýšlíte nad ničím jiným. Nezapomeňte, že na co se soustředíte, to roste. Jak můžete další peníze naopak vydělat? V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud doma změníte dekorace nebo pár kusů nábytku, rázem se budete cítit mnohem lépe. Stereotyp vám nesvědčí a vypadá to, že ho máte v poslední době víc než dost. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pracovní zápřah minulých dní vás pořádně unavil, v sobotu budete jen odpočívat. Pusťte si s partnerem oblíbený seriál nebo pozvěte přátele na filmový večer! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vy se dnes doslova nezastavíte! Ačkoli je víkend, práce budete mít až nad hlavu. Potěší vás partner, který pro vás chystá překvapení. Otázka je, zda to bude skutečně to pravé. V galerii najdete sobotní tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Potřebujete do svého života přivést více klidu a harmonie. V sobotu vám k tomu dopomohou meditace, ve kterých uzdravíte své vnitřní dítě. Tím by měl zmizet i pocit nedocenění. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes vás čeká úžasné prozření! Něco, co jste si dlouho vizualizovali, se konečně splní. Budete až překvapeni, jak přesné vaše přání bylo. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V lásce i životě se vám vše naprosto obrátilo. Žijete svůj sen, který vám může každý závidět. Nehrajete si na štěstí, jste skutečně šťastní. Jen tak dál! V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kolik budete druhému přát, tolik život dopřeje vám. V partnerském vztahu vás čekají velké otřesy, mohou být však ku prospěchu. Vyřeší se dlouhodobý konflikt, který vás trápil. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články