Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na sobotu: Kozorohové si mohou napravit karmu, Lvi budou zlí

Horoskop na dnešní den sobotu 15. května: Kozorozi si mohou napravit karmu, Lvi budou předvádět vrchol nepříjemnosti
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na sobotu 15. 5. 2021, který v sobě nese negativní energie. Stále totiž převládají emoce nervózní, nepříjemné a smutné. Zároveň se však otevírají brány karmy a máme tak možnost odčinit své minulé hříchy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste meditaci, která vás vrátí zpátky do pohody. Jste extrémně nervózní a odráží se to na lidech kolem vás. Skoro to vypadá, že se nevyznáte sami v sobě a nerozumíte si. Sepište si, kam chcete směřovat. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dodělat vše potřebné se bude zdát jako nadlidský úkol. Tato sobota pro vás odpočinková určitě nebude. Zkuste se lépe soustředit, aby vám šla práce snadněji od ruky. Zatím to vypadá úplně opačně. V galerii najdete sobotní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

S přáteli budete naladěni na stejnou vlnu, čeká vás tak příjemně strávený večer. Připravte něco dobrého, kupte si láhev kvalitního vína a užívejte si přítomný okamžik. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká a co vás nemine.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nastává pravý čas pro to, abyste změnili věc, která vás už dlouhou dobu tíží. Zkuste věřit sami sobě a nebát se vykročit z davu. Nemusíte dělat pouze to, co vám schválí ostatní. Je správný čas riskovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Věnujte se v sobotu hlavně své rodině. Načerpejte energii na další dny a hodně odpočívejte. Pokud se budete přepínat, vaše tělo vám dříve či později vypoví služby a projeví se u vás oslabená imunita. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, mějte dnes oči otevřené, máte velkou šanci potkat lásku svého života! Přijde to nečekaně, až se vám bude tajit dech. Dejte prostor svým sympatiím a nebojte se být upřímní. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes budete předvádět vrchol nepříjemnosti na všechny kolem! Dejte si pozor, abyste někomu svým slovem neublížili, mohlo by se to stát velmi snadno. Pokud máte ke své negativní náladě důvod, upřímně ho řekněte. V galerii najdete sobotní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdo vás dnes vyvede z míry takovou věcí, že se z toho budete vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Dostane se k vám totiž informace, na jakou jste vůbec nebyli připraveni. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes k sobě budete příliš sebekritičtí. Výčitky, že neděláte dost, na sebe nenechají dlouho čekat. Vytrvejte ve svém snažení a proniknete k jádru věcí, o kterých jste vždy snili. V galerii najdete, co vám dnes pomůže.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše silné stránky se dnes projeví v plné kráse, zvládnete tak vše, na co jen okem pohlédnete! Využijte tuto energii a pomozte i ostatním, které to potěší. V galerii najdete, co dalšího si pro vás dnes hvězdy přichystaly a co vás nemine.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si dnes pozor na to, jak se chováte k ostatním, na povrch by mohla vyplout vaše pomstychtivost. Jste tak sebejistí, že někdy zapomínáte, jak se vedle vás cítí ostatní a že vás vnímají jako arogantního člověka. V galerii najdete dnešní tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Budete mít dnes dokonalou příležitost ukázat sami sebe v pravém světle. Zda to bude dobrý příklad, záleží jen na vás. Pokud jste v budoucnu cokoli zkazili, karma vám dnes otevírá brány k nápravě. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy