Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Býky čeká velký finanční výdaj, Blížence nemine akční den

Horoskop na dnešní den sobotu 6. listopadu: Blížence nemine akční den
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ani v sobotu vás neochudíme o každodenní horoskop a porci toho, co si pro vás hvězdy na dnešek připravily. Co s sebou přinese datum 6. 11. 2021? Zjistěte to hned!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dělejte vše s rozvahou. Uvidíte, že kdo si počká, ten se dočká. Pokud momentálně vybavujete novou domácnost, nekupujte alternativy. Raději si počkejte na to, co si opravdu přejete. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

K otázkám rozdělení domácích prací se dnes vážně nebudete stavět dobře. Zdá se vám, že partner nic nedělá a vše leží na vás. Ve skutečnosti však přehlížíte to důležité. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte si dnešní den hezký! Ráno začněte skvělou snídaní, dělejte jen to, co je vám příjemné, a večer zakončete pod dekou s dobrým filmem. Takový den už potřebujete jako sůl. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zřejmě budete uvažovat o nějakém větším finančním výdaji. Mohla by to být například koupě auta. Zhodnoťte pečlivě své možnosti a buďte realisti. Nedělejte na nikoho dojem. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud dnes budete akční, vyřešíte všechny problémy, které vás už dlouho trápily. Dokončete doma všechny opravy, ať do adventu máte hotovo. Čas kvapí! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše životní tempo se nemusí nutně shodovat s tempem někoho jiného. Nesuďte ostatní za to, že žijí jinak. I vy občas toužíte po pochopení ostatních. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům dnes bude opravdu přát štěstí. Pokud se dlouho odhodláváte k nějakému kroku, dnes rozhodně zvítězíte. V rodině zavládne klid a pohoda, to už jste dlouho potřebovali. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nebojte se trochu odvázat a být chvíli šťastní jen zkrátka pro to, že si uvědomujete, co máte. A to mohou být ty nejobyčejnější věci. Pokud budete dostatečně vnímaví, dojde vám, za co být vděční. V galerii najdete váš dnešní tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud máte zlomené srdce, dnes by se mohlo mnohé vyřešit. Buď dostanete příležitost celou situaci napravit, a nebo vám dojde skutečný důvod, proč musela skončit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes vás budou trápit otázky, jak to bude do budoucna. Zřejmě jste udělali některé kroky, které nebyly v souladu s vaším přesvědčením. Teď vám to dochází. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Přemýšleli jste někdy nad tím, že možná širší rodina je právě to, co vás doopravdy vysiluje? Zkuste být k sobě upřímní a uvědomit si, že můžete mít na věci jiný názor než lidé kolem vás. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte dnes na svou intuici. Pokud ji budete ignorovat, velmi rychle zjistíte, že jste se zmýlili. Váš vnitřní hlas vám dobře napovídá, co je dobré a co špatné. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články