Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Denní horoskop na sobotu: Býky čeká skvělé překvapení, Panny se vrhnou na vánoční nákupy

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily na sobotu 10. 12. 2022. Komu ubývající Luna přinese odvahu k velkým rozhodnutím a kdo padne únavou? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu by vás mohla překvapit návštěva, která zčistajasna zazvoní u vašich dveří. Ačkoli jste plánovali klidný den, kdy tak maximálně uklidíte, všechno bude nakonec jinak. Berte to tak, jak to prostě je. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Řešte to, co je podstatné. Pokud se zbavíte těch největších restů, budete mít mnohem větší prostor, abyste se soustředili na to příjemné. Někteří by mohli najít báječnou lásku, takže dobře koukejte kolem sebe. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Měli byste vědět, kdy je třeba říci dost, a nastavit hranice. Jak ty osobní, které potřebujete vnímat vy, tak ty vůči vašim blízkým. Jste k nezastavení, zapomínáte ale myslet na to ostatní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Čeká vás skvělé překvapení, které obrátí vaši sobotu do perfektního dobrodružství. Zjistíte, kolik společného toho máte s lidmi kolem vás a jakou radost vám dělá, když čas trávíte společně. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento den vám nebude dělat problém sdílet s partnerem stejné myšlenky i názory. Naopak se vše začíná konečně ubírat směrem, o kterém jste tak dlouho snili. Užijte si přítomný moment. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Sbírejte informace, které se vám budou hodit k dokončení velkého projektu. Ať už jste ho započali nebo o něm zatím jen přemýšlíte, potřebujete ujištění, že jednáte správně. Brzy se vám ho dostane. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neseďte doma a vydejte se za zábavou. Potěší vás procházka po adventních trzích, návštěva blízkých nebo jen večerní sklenička něčeho dobrého u kvalitního filmu. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Možná je ten pravý čas, abyste se dnes vydali koupit nějaký ten dárek pod stromeček. Pokud necháte vše na poslední chvíli, můžete potom lamentovat, že zase nestíháte. V galerii najdete, co dalšího vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte šanci si v životě vybudovat skutečnou pohádku, o které jste si dřív ani nedovolovali snít. Uvěřte, že si zasloužíte najít to, co vídáte jen ve filmech. Adventní čas je perfektní příležitost. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor, aby vás tento víkend nezlákala nevěra. Možná to doma teď nevypadá úplně ideálně, takhle byste ale nevyřešili vůbec nic. Jen ta chuť zakázaného ovoce je stále lákavější. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vyjádřete své city tomu, komu náleží. Nebojte se říkat pravdu a otevřít své srdce. Zároveň se nebraňte odpočinku a chvílím o samotě. Jste trochu unavení, zejména psychicky. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš milostný život se teď proměňuje rychlostí blesku. Stále ještě hledáte způsob, jak se ke všemu postavit, už brzy vám ale poradí někdo z vašich blízkých. A pak dá najednou vše dokonalý smysl. V galerii najdete, co vás potěší.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy